Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №48  / Інформація про одержання дозволу на викиди
карта сайта
№47 №48 №49
1 Декабря 2018 года, Суббота
Архив всех номеров
Экология
01.12, Суббота

Інформація про одержання дозволу на викиди


Печатная версия
Ключевые слова:

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОДЕРЖАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯсТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ТОВ «УСПОТ ЛТД»    

Метою надання інформації є одержання дозволу на викиди забруднюючих речовин (ЗР) в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємства,що знаходиться за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,вул. Приморська, 3.
Основним видом діяльності ТОВ «УСПОТ ЛТД»  є неспеціалізована оптова тор-гівля продуктами харчування та напоями.Проммайданчик ТОВ «УСПОТ ЛТД» відноситься до третьої групи підприємств за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря та не ставиться на держ-облік.У 2018 р. ТОВ «Укрресурси-2011» виконало інвентаризацію джерел викидів ЗР в атмосферу, на підставі якої були розроблені документи, що обґрунтовують обсяги викидів, для одержання дозволу на викиди ЗР в атмосферу. Викиди ЗР в атмосферу від виробництва в кількості 2,643 т/рік (з урахуванням парникових газів) відповідають вимогам по чистоті атмосферного повітря. Для всіх стаціонарних джерел підприємства розроблені пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин, які задовольняють вимогам по чистоті атмосферного повітря.Термін розглядання інформації - один місяць від дня опублікування оголошення.Більш детально ознайомитися з інформацією для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин ТОВ «УСПОТ ЛТД» можна в Одеській обласній державній адміністрації за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 4, тел. (048) 718-95-07.

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 12 240.40 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте