Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №39  / Мереживо життєвої долі ювіляра
карта сайта
№38 №39 №40
29 Сентября 2018 года, Суббота
Архив всех номеров
Советуем прочитать
29.09, Суббота

Мереживо життєвої долі ювіляра


Печатная версия
Ключевые слова:

Лише той Учитель,хто живе так, як навчає.Г. СКОВОРОДА.

У ці сонячні, теплі, погожі дні, коли земля вкривається осіннім падолистом, святкує свій прекрасний ювілей шанована всіма людина, відданий своїй справі учитель трудового навчання Одеської загальноосвітньої школи № 63 І-ІІІ ступенів, учитель від Бога, Відмінник народної освіти, Кращий педагогічний працівник міста Одеси, учитель-методист, учитель вищої кваліфікаційної категорії - Борис Григорович МОЛЧАНОВ.    

Доля Бориса Григоровича ме- режана нитками любові до своєї неповторної й багатогран- ної родини, добра й щоденної творчості задля процвітання шкільної родини, мудрості й справедливості у ставленні до своїх колег та вихованців, невичерпної сили й енергії у зміцненні матеріально-технічної бази школи, святості й духовності у служінні улюбленій професії.Разом з осінньою позолотою відлетіли у вирій 46 нелегких, але таких творчих, незабутніх, наповнених любов'ю до дітей, до улюбленої справи, літ учительської праці. Великий життєвий і педагогічний досвід у надзвичайно обдарованого і відданого рідній школі вчителя, який з 1972 року живе життям Одеської ЗОШ № 63. Доля дарує кожному з нас Учителя. Такою людиною ми по праву можемо назвати Бориса Григоровича - сучасного педагога, який не лише володіє високою професійною компетентністю, а й є знавцем дитячих душ, їхнім вихователем. Щоденно він результативно працює з обдарованою молоддю: його учні неодноразово ставали переможцями та призерами міського, обласного та Всеукраїнського рівнів предметних олімпіад з техніч-ної праці. Він постійно проводить консультації зі своїми вихованцями, розробляє проекти, використовуючи інноваційні технології.Педагогічна творчість Бориса Григоровича багатогранна: він - активний член предметної методичної комісії школи, методичного об'єднання вчителів трудового навчання ра-йону та міста, систематично проводить відкриті уроки та семінари для слухачів курсів Одеського обласного інституту удосконалення вчителів. Борис Григорович - постійний автор і співавтор розробки тестових та практичних завдань для міських і обласних етапів предметної олімпіади.Талановитий, розумний, толерантний, життєрадісний, вимогливий і водночас людяний, він живе в світі дитячих мрій і бажань, учительських турбот і проблем.Колеги, учні та їхні батьки від щирого серця вітають Бориса Григоровича Молчанова з 75-річчям! Зичимо здоров'я міцного на многії літа, родинного тепла і затишку! Бажаємо зберігати творчий ритм, отримувати задоволення від життя. Хай доля й надалі буде щедрою й прихильною до Вас, шановний ювіляре!
Осипаються дні пелюстками,

Непомітно спливають роки.

Не сумуйте, гордіться літами,

Бо не марно прожиті вони.

Нехай Бог посилає здоров'я і силу,

Весна дарує молодості цвіт,

Щоб ви добро на цій землі творили

З любов'ю в серці ще багато літ!

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 12 240.40 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте