Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №39  / Рішення Одеської міської ради № 3675-VII від 19.09.2018 р.
карта сайта
№38 №39 №40
29 Сентября 2018 года, Суббота
Архив всех номеров
Официально
Розпорядження Одеського міського голови № 825 від 18.09.2018 р.
Рішення Одеської міської ради № 3609-VII від 19.09.2018 р.
Рішення Одеської міської ради № 3601-VII від 19.09.2018 р. ,№ 3607-VII від 19.09.2018 р., № 3653-VII від 19.09.2018 р.,
Рішення Одеської міської ради№ 3674-VII від 19.09.2018 р
Рішення Одеської міської ради № 3603-VII від 19.09.2018 р.
Рішення Одеської міської ради№ 3658-VII від 19.09.2018 р.
29.09, Суббота

Рішення Одеської міської ради № 3675-VII від 19.09.2018 р.


Печатная версия
Ключевые слова:

Про депутатський запит голів  депутатських фракцій Одеської  міської ради VII скликання /

Відповідно до частини 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши депутатський запит голів депутатських фракцій Одеської міської ради VII скликання щодо вивчення питання можливості будівництва загальноосвітньої школи та закладу дошкільної освіти для дітей, що мешкають в районі вулиць Гагарінське плато та Генуезська, Одеська міська рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Підтримати депутатський запит голів депутатських фракцій Одеської міської ради VII скликання щодо вивчення питання можливості будівництва загальноосвітньої школи та закладу дошкільної освіти для дітей, що мешкають в районі вулиць Гагарінське плато та Генуезська. 
2. Доручити департаменту інформації та зв'язків з громадськістю оприлюднити це рішення в засобах масової інформації у встановленому законом порядку. 
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Одеської міської ради Потапського О.Ю. 


Міський голова Г. Труханов
 


Одеському міському голові 
Труханову Г.Л.


ДЕПУТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ 
Шановний Геннадію Леонідовичу!


Одеса - один із головних економічних центрів України, місто зі своєю історією, сучасністю та майбутнім. Місто постійно розвивається, розбудовується та сприяє комфортному проживанню та відпочинку одеситів та гостей міста. В нашому постійно прогресуючому місті за традицію вже прийнято відкривати нові парки та сквери, школи та дитячі садки - об'єкти соціальної інфраструктури. 
З метою покращення якості навчання, у вересні 2018 року, відкрилася перша школа, яку побудували в Одесі за часів незалежності України. Ця подія є надзвичайно важливою для одеситів, перш за все для мешканців густо населеного району, оскільки проблема навчання дітей досить довго гостро стояла та потребувала негайного вирішення. Завдяки коштам місцевого бюджету, у новому навчальному році, за парти Європейського ліцею сіли 560 учнів. 
Знання - це сила. Вони дозволяють відкрити нові горизонти, дізнатися багато цікавих речей. Нові уміння сприяють самовдосконаленню, розумінню сутності речей. Але, на жаль, не кожен школяр може дозволити собі навчання у тих умовах, котрі дозволять йому розвиватися та зростати. На сьогоднішній день у школах існує проблема перевантаження класів. 
Майже щороку в нашому місті з'являються нові будинки, оскільки населення міста щодня зростає. В Аркадії в районі вулиць Гагарінське плато та Генуезська чисельність населення складає вже близько 18 тис. мешканців, з котрих близько 5 тис. складають діти. Забудовники даного району, на жаль, не виконали умови договору щодо розвитку соціальної та транспортної інфраструктури, що перш за все є будівництво дошкільних, навчальних та медичних закладів, доріг загального користування та місць для паркування. 
Розпорядженням Одеського міського голови від 14.09.2018 року №804 було створено робочу групу з вивчення інфраструктури Гагарінського плато та вирішення питання ускладненого в'їзду та виїзду з нього, в котрій я є членом, як депутат Одеської міської ради, представник законних прав та інтересів територіальної громади міста Одеси - мешканців мого виборчого округу. 
У зв'язку з вищевикладеним, звертаюся до Вас, шановний Геннадію Леонідовичу, та прошу Вас: 
1. Надати доручення профільним департаментам, щодо вивчення питання можливості будівництва загальноосвітньої школи та закладу дошкільної освіти для дітей, що мешкають в районі вулиць Гагарінське плато та Генуезська. 
2. Залучити профільні департаменти щодо вивчення питання стосовно можливості розширення загальноосвітньої школи №56.


З повагою, 

голова депутатської фракції Одеської міської ради «Українська морська партія Сергія Ківалова»  С.В. Осауленко

голова депутатської фракції Одеської міської ради «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»  О.Б. Бриндак голова депутатської фракції Одеської міської ради  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»  О.І. Камінкерголова депутатської фракції Одеської міської ради Політичної партії «Опозиційний блок»  О.В. Гончарукголова депутатської фракції Одеської міської ради «Одеська міська організація Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»  Г.І. Позднякова    

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 12 240.40 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте