Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №36  / Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради (2)
карта сайта
№35 №36 №37
8 Сентября 2018 года, Суббота
Архив всех номеров
Человек и общество
Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради (1)
08.09, Суббота

Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради (2)


Печатная версия
Ключевые слова:

ІНФОРМАЦІЯдепартаменту комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що є об'єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси    .

Назва об'єктів оренди, їх місцезнаходження, загальна вартість об'єкта та початковий розмір місячної орендної плати:

1. Нежитлові приміщення першого поверху № 1, що розташовані в двоповерховій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. Слобідська, 49. Загальна площа об'єкта оренди - 61,1 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 518 523,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 1613,14 грн, ПДВ - 322,63 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкта - розміщення благодійного фонду.

2. Нежиле підвальне приміщення № 503, що розташоване в триповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Грецька, 35. Загальна площа об'єкта оренди - 41,6 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 178 800,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 2 235,00 грн, ПДВ - 447,00 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкта - розміщення майстерні з надання побутових послуг населенню та інше використання нерухомого майна.

3. Нежитлова одноповерхова будівля, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Варненська, 13/3. Загальна площа об'єкта оренди - 22,0 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 111 406,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 1 392,58 грн, ПДВ - 278,52 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкта - розміщення майстерні з надання побутових послуг населенню та інше використання нерухомого майна.

4. Нежилі підвальні приміщення № 502, що розташовані в триповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 113. Загальна площа об'єкта оренди - 143,2 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 578 500,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 7 231,25 грн, ПДВ - 1 446,25 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкта - розміщення громадської організації та інше використання нерухомого майна.

5. Нежитлові приміщення підвалу № 505, що розташовані в триповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Єлісаветинська, 21. Загальна площа об'єкта оренди - 70,1 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 322 500,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 1343,75 грн, ПДВ - 268,75 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкта - розміщення майстерні з надання побутових послуг населенню.

6. Нежилі приміщення першого поверху, що розташовані в дев'ятиповерховому будинку за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 16/6. Загальна площа об'єкта оренди - 109,6 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 1 746 583,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 21 832,29 грн, ПДВ - 4 366,46 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкта - інше використання нерухомого майна.

7. Нежилі приміщення першого поверху № 502, що розташовані в двоповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 65. Загальна площа об'єкта оренди - 35,6 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 344 600,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 2 297,33 грн, ПДВ - 459,47 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. 

Основні вимоги до умов експлуатації об'єкта - для розміщення торгівельного об'єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.

Основні вимоги щодо умов конкурсу: найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно з початковою орендною платою, при обов'язковому забезпеченні виконання нижченаведених умов конкурсу; пропозиція щодо суми місячної орендної плати за відповідний профіль використання об'єкта не може бути нижча, ніж передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 р. № 786 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» зі змінами і доповненнями, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 27.10.2010 р. № 1010; утримання об'єкта відповідно до санітарно-технічних, екологічних та протипожежних норм; укладання угод про відшкодування витрат на утримання об'єктів оренди з балансоутримувачем чи з підприємствами, що безпосередньо надають такі послуги в 30-денний термін з дня підписання договору оренди; страхування об'єкта оренди на весь термін дії договору оренди у страховій компанії у порядку, визначеному чинним законодавством, на повну вартість об'єкта оренди, надати копії відповідних документів, що засвідчують виконання зазначеного зобов'язання, протягом 20 днів з часу укладання договору; використання об'єкта оренди лише за цільовим призначенням; сплата фактичних витрат за користування водою, каналізацією, газом, електроенергією, центральним опаленням, іншими комунальними послугами, для чого в місячний термін з моменту укладання договору оренди оформити окремі договори з відповідними службами; своєчасне здійснення поточного та капітального ремонту об'єкта оренди за рахунок орендаря, окремо сплачувати за власні кошти плату за користування земельною ділянкою, для чого у місячний термін з дати укладання договору оренди, звернутися до управління Держкомзему у м. Одесі (м. Одеса, вул. Космонавтів, 36) з клопотанням про визначення нормативно-грошової оцінки землі та у п'ятиденний термін з дати утримання відповідної довідки надати податкову декларацію з плати за землю (земельний податок) до державної податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо будинок, в якому знаходиться приміщення, є пам'ятником архітектури і містобудування, орендар несе додаткові обов'язки, які пов'язані з охороною та використанням пам'ятника містобудування та архітектури, та укладає відповідний охоронний договір у місячний термін з дати підписання договору оренди. 

Переможець конкурсу зобов'язаний:

- сплатити витрати за публікацію відповідної частини інформаційного повідомлення (пропорційно витратам загальної вартості публікації згідно з платіжним дорученням, підготовленим редакцією газети «Одесский вестник»);

- сплатити витрати за виготовлення технічної документації відповідного об'єкта;

- сплатити витрати за виготовлення незалежної експертної оцінки відповідного об'єкта;

- сплатити вартість послуг з охорони об'єкта з моменту публікації даного інформаційного повідомлення до моменту укладення договору оренди (якщо така охорона відбувалася);

- сплатити вартість витрат за нотаріальне оформлення довгострокового договору оренди (у разі необхідності таких витрат); 

- укласти договір оренди протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу.Указані витрати переможець конкурсу сплачує протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу відповідно до платіжних доручень, отриманих за виготовлення документів, необхідних для проведення конкурсу, стосовно об'єкта, щодо якого учасник став переможцем конкурсу. У випадку невиконання даних зобов'язань настають наслідки, вказані у пункті 3.2 «Договору про права та обов'язки сторін під час проведення конкурсу на право оренди об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Одеси».Заяви та документи на участь у конкурсі приймаються до 03.10.2018 р. з 13.00 до 16.00 за адресою: вул. Артилерійська, 1, м. Одеса, 65039, у департаменті комунальної власності Одеської міської ради.

Конкурс буде проведено об 11.00 10.10.2018 р. у департаменті комунальної власності Одеської міської ради за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Артилерійська, 1.Для участі в конкурсі претендент подає:

1. Заяву до участі у конкурсі (за встановленою формою).

2. Відомості про учасника конкурсу:фізична особа-підприємець - копію документа, що засвідчує особу учасника конкурсу, або нотаріально засвідчену довіреність, видану представнику фізичної особи;- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;- довідку з ДФС про відсутність заборгованості;- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об'єкта;- копію витягу про сплату єдиного податку (вид діяльності, вказаний у свідоцтві, має відповідати профілю використання приміщення, який вказується учасником конкурсу в конкурсній пропозиції); - копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або інформацію у письмовому вигляді про його відсутність.юридична особа - документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;- нотаріально посвідчені копії установчих документів;- довідку з ДФС про відсутність заборгованості/неприбутковісті організації для громадських організацій;- баланс підприємства (форма 1);- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об'єкта.- копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або інформацію у письмовому вигляді про його відсутність.

3. Зобов'язання щодо сплати витрат на проведення конкурсу переможцем (за встановленою формою).

4. Конкурсну пропозицію (проект договору оренди, за встановленою формою).Зобов'язання (пропозиція) щодо виконання умов конкурсу та гарантій сплати орендної плати (завдаток, гарантія тощо) відображаються в проекті договору оренди, підписаному уповноваженою особою учасника конкурсу і завіреному печаткою. Пропозиція подається окремо в запечатаному конверті формату А4 з позначкою «На конкурс по оренді об'єкта, що знаходиться за адресою: (адреса об'єкта оренди, вказаного в даному повідомленні)». 

Ознайомитися з об'єктами оренди можна у робочі дні департаменту за попередньою домовленістю з працівниками відділу приватизації та конкурсних процедур, звернувшись до департаменту за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, каб. № 3, 5.

За додатковою інформацією звертатися до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами: 705-90-35, 705-90-30.

 

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 7 603.18 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2019 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте