Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №31  / Рішення Одеської міської ради № 3514-VII від 18.07.2018 р.
карта сайта
№30 №31 №32
4 Августа 2018 года, Суббота
Архив всех номеров
Официально
Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 319 від 26.07.2018 р.
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 316 від 26.07.2018 р.
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 334 від 26.07.2018 р.
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 300 від 26.07.2018 р.
Рішення Одеської міської ради № 3464-VII від 18.07.2018 р.
Розпорядження № 665 від 30.07.2018 р. . Одеського міського голови
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 337 від 26.07.2018 р.
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 335 від 26.07.2018 р.
Рішення Одеської міської ради № 3480-VII від 18.07.2018 р.
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 325 від 26.07.2018 р.
04.08, Суббота

Рішення Одеської міської ради № 3514-VII від 18.07.2018 р.


Печатная версия
Ключевые слова:

Про депутатський запит депутата Одеської міської ради VII скликання Позднякової Г.І.

Відповідно до частини 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши депутатський запит депутата Одеської міської ради VII скликання Позднякової Г.І. про проведення перевірки щодо вартості медичних послуг, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Одеський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» Одеської обласної ради, Одеська міська рада 

В И Р І Ш И Л А : 

1. Підтримати депутатський запит депутата Одеської міської ради Позднякової Г.І. до голови Одеської обласної ради VII скликання Урбанського А.І. про проведення перевірки щодо вартості медичних послуг, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Одеський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» Одеської обласної ради (додається). 

2. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Одеської міської ради та в засобах масової інформації. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Одеської міської ради Потапського О.Ю. 


Міський голова Г.Труханов
 


Голові Одеської обласної ради 
VII скликання 
Урбанському А.І. 


ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ 
(у порядку ст.ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад») 


Шановний Анатолію Ігоровичу!

 
В місті Одесі склалася ситуація, за якою у зв'язку з відсутністю міського лікарсько-фізкультурного диспансеру, спортсмени, зокрема учні дитячих спортивних шкіл, вимушені звертатися задля проведення обов'язкового медичного огляду, диспансеризації з отриманням допуску до комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» Одеської обласної ради» (м. Одеса, 2-й Куліковський провулок, 4). 
Абзац сьомий пункту 30 Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 993, зобов'язує вихованців спортивних шкіл додержуватися вимог медичного контролю та проходити двічі на рік диспансерне обстеження, починаючи з навчання у групах базової підготовки. 
Спортсмени, тренери, батьки вихованців спортивних шкіл постійно нарікають на дороговартісність проходження медичного огляду в Обласному лікарсько-фізкультурному диспансері. Якщо раніше такі послуги надавались за 150-170 грн., то з 01.02.2018 року вартість однієї диспансеризації з отриманням допуску для одного спортсмена складає 630 грн. 
Так, юні спортсмени комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 13» (КПНЗ «КДЮСШ № 13»), яка стала єдиним Українським центром підготовки яхтсменів після незаконної анексії Криму, вимушені двічі на рік сплачувати за медичний огляд та отримання допуску до участі у спортивних заходах й змаганнях за новими підвищеними тарифами. Така вартість є непомірною а ні для дитячо-юнацької спортивної школи № 13, а ні для батьків її вихованців. 
Директор комунального некомерційного підприємства «ООЛФД» Одеської обласної ради Пастернак О.І. запевняє, що нова вартість послуг розрахована на підставі постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методики розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування» від 27.12.2017 р. № 1075. Також Пастернак О.І. зазначає, що трудовим колективом КНП «ООЛФД» було прийнято рішення, що обов'язковим для проходження безпосередньо в КНП «ООВФД» лишається тільки електрокардіографічне обстеження. Задля економії коштів спортсменам дозволяється проходити огляд спеціалістів та здавати аналізи у міських медичних установах (поліклініках), а результати приносити до обласного диспансеру задля отримання остаточного висновку спортивного лікаря. 
Але на практиці це рішення не виконується - спортсменів примушують сплачувати повну вартість медичних послуг та проходити огляд саме у лікарів обласного диспансеру. 
Важливим є й той факт, що в інших областях та містах України вартість тих самих послуг складає до 100 грн., а подекуди вони надаються й на безоплатній основі. 
Підкреслю, що протягом багатьох років юні яхтсмени комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 13» беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних вітрильних регатах, гідно представляючи місто Одесу та область на змаганнях різних рівнів та сприяють розвитку спорту й популяризації здорового образу життя. Так, в минулому році, на Чемпіонаті Європи в класі «Оптиміст» збірна України складалася лише зі спортсменів Одещини. 
На підставі вищенаведеного, керуючись статтею 2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 51 Закону України «Про фізкультуру і спорт», постанови КМУ від 5 листопада 2008 р. № 993 «Про затвердження положення про дитячо-юнацьку спортивну школу», постанови КМУ «Про затвердження Методики розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування» від 27.12.2017 р. № 1075, статуту комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» Одеської обласної ради» 

ПРОШУ: 
1. Організувати проведення перевірки вартості медичних послуг (проходження диспансеризації з отриманням допуску) на дотримання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методики розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування» від 27.12.2017 р. № 1075. 
2. Провести перевірку виконання керівництвом та співробітниками комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» Одеської обласної ради зобов'язань, встановлених чинним законодавством України, підзаконними актами, внутрішніми рішеннями та розпорядженнями. 
3. Вирішити питання щодо виділення фінансування з бюджету Одеської області задля відшкодування комунальному некомерційному підприємству «Одеський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» Одеської обласної ради вартості медичного обстеження, проходження диспансеризації з отриманням допуску вихованцями комунальних та обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Одеси та Одеської області. 
4. Вирішити питання про встановлення пільг комунальним та обласним дитячо-юнацьким спортивним школам м. Одеси та Одеської області на проходження медичного огляду, диспансеризації з отриманням допуску у комунальному некомерційному підприємстві «Одеський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» Одеської обласної ради 
5. Про прийняті рішення та вжиті заходи повідомити у встановлений законом термін. 

З великою повагою, 

Депутат 
Одеської міської ради VII скликання Позднякова Г.І.

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 12 240.40 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте