Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №23  / Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу
карта сайта
№22 №23 №24
9 Июня 2018 года, Суббота
Архив всех номеров
Конкурс
09.06, Суббота

Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу


Печатная версия
Ключевые слова:

Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що є об'єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси   . 

Назва об'єктів оренди, їх місцезнаходження, загальна вартість об'єкта та початковий розмір місячної орендної плати:

1. Частина нежилих підвальних приміщень, що розташовані в двоповерховій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 143 А. Загальна площа об'єкта оренди 37,6 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 126 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 525,00 грн, ПДВ - 105,00 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкту - розміщення майстерні з надання побутових послуг населенню та інше використання нерухомого майна.

2. Нежилі приміщення підвалу, що розташовані в одноповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Новосельського, 40. Загальна площа об'єкта оренди 22,9 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 104 083,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 1 301,04 грн, ПДВ - 260,21 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкту - пункт прокату та інше використання нерухомого майна.

3. Нежитлові приміщення першого поверху № 810, що розташовані в чотириповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 60. Загальна площа об'єкта оренди 164,0 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 1 335 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 6 433,49 грн, ПДВ - 1 286,70 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкту - розміщення громадської організації та інше використання нерухомого майна.

4. Нежитлові підвальні приміщення, що розташовані в двоповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 7. Загальна площа об'єкта оренди 46,4 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 205 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 2 562,50 грн, ПДВ - 512,5 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкту - пункт прокату та інше використання нерухомого майна.

5. Нежитлові приміщення першого поверху, що розташовані в двоповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 83. Загальна площа об'єкта оренди 37,8 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 258 500,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 1 077,08 грн, ПДВ - 215,42 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкту - розміщення майстерні з надання побутових послуг населенню та інше використання нерухомого майна.

6. Нежитлове приміщення цокольного поверху, що розташоване в шістнадцятиповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Сахарова, 50. Загальна площа об'єкта оренди 12,1 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 74 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 1 850,00 грн, ПДВ - 370,00 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкту - розміщення салону краси та інше використання нерухомого майна.

7. Нежитлове приміщення цокольного поверху, що розташоване в шістнадцятиповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Сахарова, 50. Загальна площа об'єкта оренди 13,6 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 83 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 2 075,00,00 грн, ПДВ - 415,00 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкту - розміщення салону краси та інше використання нерухомого майна.

8. Нежилі приміщення першого поверху № 501, що розташовані в двоповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 63. Загальна площа об'єкта оренди 129,3 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 1 087 089,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 4 942,90 грн., ПДВ - 988,58 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкту - розміщення громадської організації або благодійного фонду.

9. Нежитлові приміщення першого поверху № 502, що розташовані в двоповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 63. Загальна площа об'єкта оренди 68,8 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 578 439,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 1 975,77 грн, ПДВ - 395,15 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкту - розміщення громадської організації або благодійного фонду.

10. Нежитлові приміщення першого поверху, що розташовані в двоповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Степова, 60. Загальна площа об'єкта оренди 57,7 кв. м.Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 455 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 1 895,83 грн, ПДВ - 379,17 грн. Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди. Основні вимоги до умов експлуатації об'єкту - розміщення майстерні з надання побутових послуг населенню та інше використання нерухомого майна.

Основні вимоги щодо умов конкурсу: найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно з початковою орендною платою, при обов'язковому забезпеченні виконання нижченаведених умов конкурсу; пропозиція щодо суми місячної орендної плати за відповідний профіль використання об'єкта не може бути нижча ніж передбачено постановою Кабінету міністрів України від 04.10.1995 р. № 786 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету міністрів України від 27.10.2010 р. № 1010; утримання об'єкта відповідно до санітарно-технічних, екологічних та протипожежних норм; укладання угод про відшкодування витрат на утримання об'єктів оренди з балансоутримувачем чи з підприємствами, що безпосередньо надають такі послуги в 30-денний термін від дня підписання договору оренди; страхування об'єкта оренди на весь термін дії договору оренди у страховій компанії у порядку, визначеному чинним законодавством, на повну вартість об'єкта оренди, надати копії відповідних документів, що засвідчують виконання зазначеного зобов'язання, протягом 20 днів з часу укладання договору; використання об'єкта оренди лише за цільовим призначенням; сплата фактичних витрат за користування водою, каналізацією, газом, електроенергією, центральним опаленням, іншими комунальними послугами, для чого в місячний термін з моменту укладання договору оренди оформити окремі договори з відповідними службами; своєчасне здійснення поточного та капітального ремонту об'єкта оренди за рахунок орендаря, окремо сплачувати за власні кошти плату за користування земельною ділянкою, для чого у місячний термін з дати укладання договору оренди, звернутися до управління Держкомзему у м. Одесі (м. Одеса, вул. Космонавтів, 36) з клопотанням про визначення нормативно-грошової оцінки землі та у п'ятиденний термін з дати утримання відповідної довідки надати податкову декларацію з плати за землю (земельний податок) до державної податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо будинок, в якому знаходиться приміщення, є пам'ятником архітектури і містобудування, орендар несе додаткові обов'язки, які пов'язані з охороною та використанням пам'ятника містобудування та архітектури, та укладає відповідний охоронний договір у місячний термін з дати підписання договору оренди.

 Переможець конкурсу зобов'язаний:- сплатити витрати за публікацію відповідної частини інформаційного повідомлення (пропорційно витратам загальної вартості публікації згідно з платіжним дорученням, підготовленим редакцією газети «Одесский вестник»);- сплатити витрати за виготовлення технічної документації відповідного об'єкта;- сплатити витрати за виготовлення незалежної експертної оцінки відповідного об'єкта;- сплатити вартість послуг з охорони об'єкта з моменту публікації даного інформаційного повідомлення до моменту укладення договору оренди (якщо така охорона відбувалася);- сплатити вартість витрат за нотаріальне оформлення довгострокового договору оренди (за необхідності таких витрат); - укласти договір оренди протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу.Вказані витрати переможець конкурсу сплачує протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу відповідно до платіжних доручень, отриманих за виготовлення документів, необхідних для проведення конкурсу, стосовно об'єкта, щодо якого учасник став переможцем конкурсу. У випадку невиконання даних зобов'язань настають наслідки, вказані у пункті 3.2 «Договору про права та обов'язки сторін під час проведення конкурсу на право оренди об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Одеси».Заяви та документи на участь у конкурсі приймаються до 03.07.2018 р. з 13.00 до 16.00 за адресою: вул. Артилерійська, 1, м. Одеса, 65039, у департаменті комунальної власності Одеської міської ради.

Конкурс буде проведено об 11.00 10.07.2018 р. у департаменті комунальної власності Одеської міської ради за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Артилерійська, 1.

Для участі в конкурсі претендент подає:

1. Заяву до участі у конкурсі (за встановленою формою).

2. Відомості про учасника конкурсу:фізична особа-підприємець - копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або нотаріально засвідчену довіреність, видану представнику фізичної особи;- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;- довідку з ДФС про відсутність заборгованості;- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об'єкта;- копію витягу про сплату єдиного податку (вид діяльності, вказаний у свідоцтві, має відповідати профілю використання приміщення, який вказується учасником конкурсу в конкурсній пропозиції); - копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або інформацію у письмовому вигляді про його відсутність.юридична особа - документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;- нотаріально посвідчені копії установчих документів;- довідку з ДФС про відсутність заборгованості/неприбутковість організації для громадських організацій;- баланс підприємства (форма 1);- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об'єкта.- копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або інформацію у письмовому вигляді про його відсутність.

3. Зобов'язання щодо сплати витрат на проведення конкурсу переможцем (за встановленою формою).

4. Конкурсну пропозицію (проект договору оренди, за встановленою формою).Зобов'язання (пропозиція) щодо виконання умов конкурсу та гарантій сплати орендної плати (завдаток, гарантія тощо) відображаються в проекті договору оренди, підписаному уповноваженою особою учасника конкурсу і завіреному печаткою. Пропозиція подається окремо в запечатаному конверті формату А4 з позначкою «На конкурс по оренді об'єкта, що знаходиться за адресою: (адреса об'єкта оренди, вказаного в даному повідомленні)». Ознайомитися з об'єктами оренди можна у робочі дні департаменту за попередньою домовленістю з працівниками відділу приватизації та конкурсних процедур, звернувшись до департаменту за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, каб. № 3, 5.

За додатковою інформацією звертатися до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами: 705-90-35, 705-90-30.

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 12 240.40 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте