Проводиться моніторинг з визначення підрядника для будівництва зупинкових комплексів


Распечатать

З метою виконання проекту № 2018-2042 громадського бюджету 2018 року «Будівництво зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту» департаментом транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради проводиться моніторинг з визначення підрядника для будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською.    

Організатор проведення моніторингу - департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 18. Режим роботи, щоденно з 9.00 до 13.00 і з 14.00 до 17.00, крім суботи, неділі та святкових днів. Кінцевий строк прийняття документів: 12.00 12 червня 2018 року. Телефони для довідок: 705-98-08, 705-98-10. Електронна пошта - dtks@omr.odessa.ua  Визначення підрядника для будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською у м. Одесі відбуватиметься на підставі моніторингу та здійснюватиметься за такими принципами:

 •добросовісна конкуренція серед учасників;

 •максимальна економія та ефективність; 

•відкритість та прозорість на всіх стадіях;

 •недискримінація учасників;

 •об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; 

•запобігання корупційним діям і зловживанням. Перелік документів, що подаються претендентом для розгляду і визначення підрядника для будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською в м. Одесі: 

1. Кошторисна вартість будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською, які відповідають архітектурному типу зупинкових комплексів «Отрада», затверджених рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 27.11.2014 № 335. 

1.1. У кошторисній вартості передбачити: - проведення будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською в м. Одесі, відповідно до вимог Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту КДП 204/12 Україна 240-95; - забезпечення будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською у м. Одесі архітектурному типу «Отрада», відповідно до типових розмірів, затверджених рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 30.07.2015 № 239: - погодження проектної документації; - кошти на утримання служби замовника (включаючи витрати на технічний нагляд); - благоустрій зупинкового комплексу: 

• улаштування покриття з дрібнорозмірних фігурних елементів (ФЕМ)

 • встановлення урн для сміття відповідно до КДП 204/12 Україна 240-95. 

2. Креслення, яке відповідає архітектурному типу «Отрада» зупинкового комплексу на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування в м. Одесі. 3. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який повинен бути отриманий після дати опублікування оголошення. 

4. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Очікувана вартість одного об'єкта - до 300 000 грн. Впродовж п'яти робочих днів після надання пакету документів для участі в моніторингу підприємство має можливість подати уточнені дані.

 Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.