Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №20  / Рішення № 3223-VII від 25.04.2018 р. Одеської міської ради
карта сайта
№19 №20 №21
19 Мая 2018 года, Суббота
Архив всех номеров
Официально
Розпорядження № 347 від 10.05.2018 р. Одеського міського голови
Розпорядження № 389 від 16.05.2018 р. Одеського міського голови
Рішення Одеської міської ради № 3189-VII від 25.04.2018 р.
19.05, Суббота

Рішення № 3223-VII від 25.04.2018 р. Одеської міської ради


Печатная версия
Ключевые слова:

Про депутатський запит головидепутатської фракції «Українська морська партія Сергія Ківалова»в Одеській міській раді Осауленко С.В.

Відповідно до частини 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши депутатський запит голови депутатської фракції «Українська морська партія Сергія Ківалова» в Одеській міській раді Осауленко С.В. щодо забезпечення медичного обслуговування під час проведення масових заходів, Одеська міська рада 

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит голови депутатської фракції «Українська морська партія Сергія Ківалова» в Одеській міській раді Осауленко С.В. до голови Одеської обласної ради Урбанського А.І. щодо забезпечення медичного обслуговування під час проведення масових заходів в установах Одеської обласної ради. 

2. Доручити департаменту інформації та зв'язків з громадськістю оприлюднити це рішення в засобах масової інформації у встановленому законом порядку. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Одеської міської ради Потапського О.Ю.Міський голова

Г. ТРУХАНОВ.

Голові Одеської обласної ради Урбанському А.І.

Депутатський запит  

Шановний Анатолію Ігоровичу!Одеса - третє за величиною місто в Україні, головний промисловий, культурний, науковий та курортний центр Північного Причорномор'я. Курорт Одеса з кожним роком привертає до себе все більше відпочиваючих і туристів. Історичні, архітектурні, культурні традиції міста Одеси - великий науковий матеріал для дослідників. Іноді в морському порту можна побачити круїзні лайнери завбільшки з п'ятиповерхові будинки - яскраве підтвердження, що історія міста Одеси, його архітектурна та історична слава відомі далеко за межами нашої країни. Туризм міста стрімко інтегрується у світову туристичну індустрію, набуваючи все більш відчутне значення для місцевого господарства. У 2018 році для туристів заплановано понад 60 подій важливих як для міста, так і для всієї країни, таких, як «Гастрономічний день «Кухня Чорного моря», «Букфест», Miss Tourism International 2019, «Одеський кінофестиваль», «Вишиванковий фестиваль до Дня Незалежності України», «Святкування Дня міста», «Міжнародний Джазовий фестиваль «Джаз-фест-2018» тощо. Щодня в Одесі відбуваються концерти українських та світових зірок, що збирають тисячні зали одеситів та гостей міста. Нещодавно під час концерту в Одеському акаде-мічному театрі музичної комедії чоловіку стало погано, він втратив свідомість та під час падіння отримав перелом плеча. Час, що знадобився задля приїзду швидкої медичної допомоги, міг стати критичним для одесита, а медичні працівники у приміщенні театру були відсутні. Наведений випадок не є одноразовим та потребує рішучих дій. Основною структурною одиницею служби швидкої медичної допомоги є станція швидкої медичної допомоги. Критеріями визначення меж зони обслуговування є довжина найдовшого маршруту (радіуса), що орієнтовно становить у міській місцевості 5-7 км, у сільській - 20 км, і час їзди бригади, який не повинен перевищувати відповідно 15 і 30 хвилин.На жаль, у сучасних реаліях швидка медична допомога не завжди може приїхати у зазначений час, зважаючи на об'єктивні причини, чим ставить під загрозу життя сотень людей щодня. Особливо небезпечним, на нашу думку, є місця масового скупчення людей, де отримати травму є досить реальною справою. Цьогоріч в Одесі очікується збільшення кількості туристів, концертів та фестивалів, що ставить під загрозу їхнє життя та життя близьких їм людей. Відпочинок не повинен нести загрозу життю!Зважаючи на вищезазначене, з метою збереження прав і свобод, збереження життя, покрашення якості проживання та відпочинку членів територіальної громади міста та гостей міста, ми - одесити просимо Вас, шановний Анатолію Ігоровичу, забезпечити проведення концертної, виставкової діяльності та форумів, які відносяться до місць обласного значення, лише за наявністю договору з медичним персоналом про їхню постійну присутність під час масового заходу.

З повагою

голова депутатської фракції «Українська морська партія Сергія Ківалова»С. ОСАУЛЕНКО.

 


Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 7 603.18 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2019 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте