Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №16  / Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Одеської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна»
карта сайта
№15 №16 №17
21 Апреля 2018 года, Суббота
Архив всех номеров
События. Факты. Комментарии
21.04, Суббота

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Одеської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна»


Печатная версия
Ключевые слова:

Департаментом комунальної власності Одеської міської ради спільно з постійною комісією Одеської міської ради з питань комунальної власності розроблено проект рішення Одеської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна» (далі - Проект).
Методика розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна (далі - Методика), затвердження якої передбачено Проектом, розроблена з метою реалізації повноважень міської ради, передбачених ч. 2 ст. 19
Закону України «Про оренду державного та комунального майна», а також з метою створення єдиного організаційно-економічного механізму розрахунку та справляння плати за оренду цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, організацій Одеської міської ради, їх структурних підрозділів, іншого окремо індивідуально визначеного рухомого та нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Одеси.
Методика розроблена на тих самих методологічних засадах, що і Методика розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затверджена постановою Кабінету міністрів України від 04.10.1995 р. № 786.
Методикою передбачається здійснення розрахунку орендної плати за майно комунальної власності територіальної громади м. Одеси виходячи із ринкової вартості відповідного об'єкта, визначеної відповідно до методики оцінки об'єктів оренди, затвердженої постановою Кабінету міністрів України, та ставок орендної плати, диференційованих в залежності від виду та особливостей діяльності орендаря, цільового призначення об'єктів оренди, а також правового статусу орендаря.
Проект та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» у цьому номері газети «Одесский вестник» на 6 - 11-й стор. На офіційному сайті Одеської міської ради www.omr.gov.ua в розділі «Регуляторна політика» з проектом рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись не пізніше п'яти робочих днів від дня оприлюднення цього повідомлення.

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 7 603.18 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2019 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте