Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / 01  / Рішення № 2746-Vii від 14.12.2017 р. Одеської міської ради
карта сайта
№52 01 02
6 Января 2018 года, Суббота
Архив всех номеров
Официально
Рішення Одеської міської ради № 2750-VII від 14.12.2017 р.
Рішення № 501 від 28.12.2017 р. виконавчого комітету Одеської міської ради
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 488 від 28.12.2017р.
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 489 від 28.12.2017 р.
Рішення Одеської міської ради № 2742 -VII від 14.12.2017 р.
06.01, Суббота

Рішення № 2746-Vii від 14.12.2017 р. Одеської міської ради


Печатная версия
Ключевые слова:

Про заходи захисту котів від жорстокого поводження у м. Одесі.

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», з метою забезпечення реалізації у м. Одесі Європейської конвенції про захист домашніх тварин, Одеська міська рада Вирішила: 
1. Визнати безпритульних котів, як таких, що виконують природну функцію дератизації, частиною екосистеми міста Одеси з огляду на потенційну загрозу для людей від щурів - розповсюджувачів інфекцій.
2. Заборонити вилов безпритульних котів на території м. Одеси, за винятком:
2.1. Необхідності вжиття заходів регулювання чисельності безпритульних котів у м. Одесі шляхом біостерилізації, здійснення вакцинації та/або з метою перевлаштування їх до нових власників із залученням представників громадських об'єднань, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження.
2.2. Обставин, що створюють загрозу життю, здоров'ю та безпеці людей з метою карантинування для підтвердження чи спростування антропозооносних захворювань, яке надає ветеринарний лікар відповідною письмовою довідкою встановленої форми.
3. Доручити КП «Центр екологічних проблем та ініціатив» проведення роботи на постійній основі з вилову безпритульних (загублених, покинутих, залишених без опіки і бродячих) котів з метою:
- повернення їх володарям;
- регулювання їх чисельності відповідно до вимог чинного законодавства.
4. Заборонити використовувати методи вилову, технічні пристрої і препарати, що травмують котів або небезпечні для їх життя і здоров'я.
5. Рекомендувати відповідальним особам управляючих компаній усіх форм власності, уповноважених забезпечувати дотримання норм експлуатації підвальних, комірних приміщень і горищ, запобігати ненавмисній і навмисній ізоляції там котів (закриванню чи замуровуванню у цих приміщеннях, що унеможливлює вільний вихід тварини з місця перебування та позбавляє її опіки представників громадських об'єднань, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження), що може загрожувати їм загибеллю.
6. Доручити Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради:
6.1. Для забезпечення регулювання чисельності котів у м. Одесі способом біостерилізації з їх обов'язковою вакцинацією та відповідною візуальною ідентифікацією, розробити зміни до Міської цільової програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Одесі на 2016-2021 роки (далі - програма) в частині фінансування вказаних заходів за рахунок позабюджетних коштів та коштів, передбачених у міському бюджеті м. Одеса на період дії програми.
6.2. Запровадити систему взаємодії з громадськими об'єднаннями, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження, для ефективного контролю стану і чисельності популяції безпритульних котів.
6.3. Рекомендувати управляючим компаніям усіх форм власності не створювати навмисних перешкод для виконання котами функції природної дератизації та створити їм відповідні умови в зимовий період з метою захисту від переохолодження та обмороження.
6.4. У випадках отримання звернень громадян щодо наявності обставин, що створюють загрозу життю, здоров'ю та безпеці людей, причиною яких зазначено наявність безпритульних котів у нежитлових приміщеннях, спрямовувати копію звернення до громадських об'єднань, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження, з метою залучення представників цих організацій, а також опікунів вуличних котів до безпосереднього вирішення питань на місцях виникнення зазначених вище обставин, а також забезпечення переміщення безпритульних котів у притулок або на іншу соціально та санітарно прийнятну територію у разі такої необхідності.
6.5. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності звертатись до КП «Центр екологічних проблем та ініціатив» за сприянням у здійсненні біостерилізації та ідентифікації безпритульних котів, які знаходяться на їх території.
6.6. Проводити роз'яснювальну роботу щодо інформування громадян про відповідні положення Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», а також про спосіб врегулювання будь-яких відповідних конфліктних ситуацій шляхом письмового чи усного звернення в уповноважений підрозділ Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради
7. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Одеської міської ради та в газеті Одеської міської ради «Одесский вестник».
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

Міський голова Г. ТРУХАНОВ.

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 12 240.40 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте