Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / 01  / Рішення № 2746-Vii від 14.12.2017 р. Одеської міської ради
карта сайта
№52 01 02
6 Января 2018 года, Суббота
Архив всех номеров
Официально
Рішення Одеської міської ради № 2750-VII від 14.12.2017 р.
Рішення № 501 від 28.12.2017 р. виконавчого комітету Одеської міської ради
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 488 від 28.12.2017р.
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 489 від 28.12.2017 р.
Рішення Одеської міської ради № 2742 -VII від 14.12.2017 р.
06.01, Суббота

Рішення № 2746-Vii від 14.12.2017 р. Одеської міської ради


Печатная версия
Ключевые слова:

Про заходи захисту котів від жорстокого поводження у м. Одесі.

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», з метою забезпечення реалізації у м. Одесі Європейської конвенції про захист домашніх тварин, Одеська міська рада Вирішила: 
1. Визнати безпритульних котів, як таких, що виконують природну функцію дератизації, частиною екосистеми міста Одеси з огляду на потенційну загрозу для людей від щурів - розповсюджувачів інфекцій.
2. Заборонити вилов безпритульних котів на території м. Одеси, за винятком:
2.1. Необхідності вжиття заходів регулювання чисельності безпритульних котів у м. Одесі шляхом біостерилізації, здійснення вакцинації та/або з метою перевлаштування їх до нових власників із залученням представників громадських об'єднань, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження.
2.2. Обставин, що створюють загрозу життю, здоров'ю та безпеці людей з метою карантинування для підтвердження чи спростування антропозооносних захворювань, яке надає ветеринарний лікар відповідною письмовою довідкою встановленої форми.
3. Доручити КП «Центр екологічних проблем та ініціатив» проведення роботи на постійній основі з вилову безпритульних (загублених, покинутих, залишених без опіки і бродячих) котів з метою:
- повернення їх володарям;
- регулювання їх чисельності відповідно до вимог чинного законодавства.
4. Заборонити використовувати методи вилову, технічні пристрої і препарати, що травмують котів або небезпечні для їх життя і здоров'я.
5. Рекомендувати відповідальним особам управляючих компаній усіх форм власності, уповноважених забезпечувати дотримання норм експлуатації підвальних, комірних приміщень і горищ, запобігати ненавмисній і навмисній ізоляції там котів (закриванню чи замуровуванню у цих приміщеннях, що унеможливлює вільний вихід тварини з місця перебування та позбавляє її опіки представників громадських об'єднань, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження), що може загрожувати їм загибеллю.
6. Доручити Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради:
6.1. Для забезпечення регулювання чисельності котів у м. Одесі способом біостерилізації з їх обов'язковою вакцинацією та відповідною візуальною ідентифікацією, розробити зміни до Міської цільової програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Одесі на 2016-2021 роки (далі - програма) в частині фінансування вказаних заходів за рахунок позабюджетних коштів та коштів, передбачених у міському бюджеті м. Одеса на період дії програми.
6.2. Запровадити систему взаємодії з громадськими об'єднаннями, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження, для ефективного контролю стану і чисельності популяції безпритульних котів.
6.3. Рекомендувати управляючим компаніям усіх форм власності не створювати навмисних перешкод для виконання котами функції природної дератизації та створити їм відповідні умови в зимовий період з метою захисту від переохолодження та обмороження.
6.4. У випадках отримання звернень громадян щодо наявності обставин, що створюють загрозу життю, здоров'ю та безпеці людей, причиною яких зазначено наявність безпритульних котів у нежитлових приміщеннях, спрямовувати копію звернення до громадських об'єднань, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження, з метою залучення представників цих організацій, а також опікунів вуличних котів до безпосереднього вирішення питань на місцях виникнення зазначених вище обставин, а також забезпечення переміщення безпритульних котів у притулок або на іншу соціально та санітарно прийнятну територію у разі такої необхідності.
6.5. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності звертатись до КП «Центр екологічних проблем та ініціатив» за сприянням у здійсненні біостерилізації та ідентифікації безпритульних котів, які знаходяться на їх території.
6.6. Проводити роз'яснювальну роботу щодо інформування громадян про відповідні положення Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», а також про спосіб врегулювання будь-яких відповідних конфліктних ситуацій шляхом письмового чи усного звернення в уповноважений підрозділ Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради
7. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Одеської міської ради та в газеті Одеської міської ради «Одесский вестник».
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

Міський голова Г. ТРУХАНОВ.

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 7 704.66 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте