Розпорядження № 1150 від 24.11.2017 р. Одеського мыського голови


Распечатать

Про скликання громадських слухань щодо обговорення проекту рішення Одеської міської ради «Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним та електричним транспортом у м. Одесі».

Згідно з пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 5 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтею 23 Статуту територіальної громади міста Одеси, з метою забезпечення принципу прозорості та врахування громадської думки у здійсненні Одеською міською радою державної регуляторної політики: 
1. Скликати 15 грудня 2017 року о 09.00 громадські слухання щодо обговорення проекту рішення Одеської міської ради «Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним та електричним транспортом у м. Одесі» в приміщенні Приморської районної адміністрації Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 134.
2. Визначити департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради уповноваженим органом за організацію та проведення громадських слухань.
3. Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради забезпечити участь своїх представників у громадських слуханнях.
4. Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради спільно з Головним управлінням Національної поліції в Одеській області вжити заходів із забезпечення громадського порядку та вирішення інших питань, пов'язаних із підготовкою та проведенням громадських слухань.
5. Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради надати запит до департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації для забезпечення чергування машин «швидкої допомоги» та бригад фахівців під час проведення громадських слухань.
6. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити це розпорядження у засобах масової інформації.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Котляра А.І.

Г. ТРУХАНОВ.