Рішення № 2608-Vii від 08.11.2017 р. Одеської міької ради


Распечатать

Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 89, 116, 118, 120, 122, 123 Земельного кодексу України, статтями 19, 20 Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання громадян, а також інші додані до них документи та графічні матеріали, Одеська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозволи громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у
м. Одесі згідно з переліком (додаток 1).
2. Громадянам, зазначеним у переліку додатку 1 до цього рішення, після формування земельних ділянок надати до виконавчого органу Одеської міської ради щодо забезпечення реалізації повноважень Одеської міської ради у галузі земельних відносин розроблені та погоджені у встановленому законом порядку проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки.
3. Відмовити у наданні дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок згідно з переліком (додаток 2).
4. Вважати такими, що втратили чинність окремі пункти рішень Одеської міської ради згідно з переліком (додаток 3).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань землеустрою та земельних правовідносин.

Міський голова Г. ТРУХАНОВ.

(Рішення № 2608-VII від 08.11.2017 р. разом з додатками оприлюднено на офіційному сайті Одеської міської ради, а також буде надруковано у газеті «Думська площа» 8 грудня 2017 року).