Рішення № 2579-Vii від 01.11.2017 р. Одеської міської ради


Распечатать

Про виділення з бюджету м. Одеси коштів комунальному підприємству «Теплопостачання міста Одеси» у частині компенсації витрат на надання послуг населенню м. Одеси, що становлять загальний економічний інтерес.

Відповідно до статей 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 6, 8, 13 Закону України «Про теплопостачання», пункту 2 частини 2 статті 3 Закону України «Про державну допомогу суб'єктам господарювання», статей 7, 91 Бюджетного кодексу України, з метою компенсації обґрунтованих витрат на надання послуг, які складають загальний економічний інтерес, щодо забезпечення опалювального сезону протягом 2017-2018 рр., забезпечення захисту прав та інтересів споживачів міста Одеська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Виділити з бюджету міста Одеси комунальному підприємству «Теплопостачання міста Одеси» кошти в сумі до 95,0 млн грн для компенсації витрат щодо погашення заборгованості, пов'язаної із наданням послуг населенню міста Одеси, які становлять загальний економічний інтерес у сфері теплопостачання.
2. Визначити головним розпорядником бюджетних коштів по видаткам, вказаним у пункті 1 цього рішення, департамент міського господарства Одеської міської ради.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Одеської міської ради з питань планування, бюджету та фінансів та з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.
Міський голова Г. ТРУХАНОВ.