Про заходи щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси в зимовий період 2017-2018 років


Распечатать

Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 374 від 26.10.2017 р.

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 6 Закону України «Про дорожній рух», з метою забезпечення життєдіяльності міста, безпеки руху пішоходів та транспорту на магістральних вулицях, міжквартальних проїздах, тротуарах під час снігових заметів та ожеледиці в зимовий період 2017-2018 років виконавчий комітет Одеської міської ради 

ВИРІШИВ: 

1. Створити штаб з координації дій підприємств та організацій з ліквідації снігових заметів та ожеледиці та затвердити його склад (додаток 1). 

2. Районним адміністраціям Одеської міської ради, департаменту міського господарства Одеської міської ради, управлінню дорожнього господарства Одеської міської ради, управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради, комунальним підприємствам «Міські дороги», «Одестранспарксервіс», «Одесміськелектротранс», керівникам підприємств та організацій усіх форм власності: 
2.1. Забезпечити в зимовий період 2017-2018 років безпечний стан транспортних магістралей, міжквартальних проїздів, прибудинкових територій, тротуарів для руху пішоходів та транспорту згідно з переліком (додатки 2, 3, 4). 
2.2. У першу чергу здійснювати очищення від снігу зупинок громадського транспорту, дощоприймачів, тротуарів та посипання піщано-соляною сумішшю проміжних та кінцевих зупинок, перехресть, спусків та підйомів. 
2.3. Обов'язково здійснювати очищення вулиць та доріг від снігу до бордюрів. 
2.4. З метою запобігання утворенню снігових заметів та ожеледиці своєчасно здійснювати очищення від снігу тротуарів по всій ширині прибудинкових територій та майданчиків для сміттєзбірників зі згортанням снігу до пристовбурних лунок дерев. 
2.5. Не допускати переміщення та перекидання снігово-льодяних утворень на проїжджу частину і ділянки зелених насаджень. 

3. Доручити департаменту фінансів Одеської міської ради при формуванні проекту бюджету м. Одеси на 2018 рік передбачити кошти для оплати робіт з ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси у зимовий період 2017-2018 років. 

4. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності до 30 листопада 2017 року підготувати до роботи дорожні, снігозбиральні машини та механізми, забезпечити їх необхідним обладнанням та паливно-мастильними матеріалами. 

5. Комунальному підприємству «Міські дороги»: 
5.1. До 30 листопада 2017 року забезпечити ремонт та переобладнання снігозбиральних машин, навантажувальних механізмів та доукомплектування підмінним водійським складом. 
5.2. Передбачити в плані використання бюджетних коштів на 2018 рік видатки на ліквідацію снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси. 
5.3. Розпочати у 2017 році процедуру проведення конкурсних торгів на закупівлю послуги, яка б забезпечила ліквідацію снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси у 2018 році. 

6. Районним адміністраціям Одеської міської ради, комунальному підприємству «Міські дороги» спільно з Управлінням патрульної поліції у місті Одесі Департаменту патрульної поліції до 30 листопада 2017 року перевірити готовність техніки та автотранспорту, наявність піщано-соляної суміші у будівельних, автотранспортних організаціях та на підприємствах міста, зазначених у додатках 2, 3, 4 до цього рішення. 

7. Рекомендувати Управлінню патрульної поліції у місті Одесі Департаменту патрульної поліції у випадку випадіння рясних опадів у вигляді снігу обмежити в'їзд до міста вантажного автотранспорту на період проведення робіт з очищення міських вулиць. 

8. Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради, комунальному підприємству «Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ» після узгодження з Управлінням патрульної поліції у місті Одесі Департаменту патрульної поліції визначити місця та встановити дорожні знаки «Слизька дорога», «Обмеження швидкості» та інші, передбачені Правилами дорожнього руху, на спусках, підйомах, мостах та шляхопроводах. 

9. Комунальному підприємству «Теплопостачання міста Одеси», філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» під час виконання аварійних робіт забезпечити оперативне усунення наслідків ожеледиці, що утворилася внаслідок течій. 

10. Комунальним підприємствам «Одесміськелектротранс», «Міські дороги», організаціям та підприємствам міста, залученим для очищення транспортних магістралей від снігових заметів та ожеледиці, встановити з 01 грудня 2017 року цілодобове чергування відповідальних працівників та техніки. 

11. Районним адміністраціям Одеської міської ради, департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради, управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради, комунальному підприємству «Одестранспарксервіс» згідно з Правилами благоустрою території міста Одеси: 
11.1. Визначити перелік заходів, зокрема щодо проведення роз'яснювальної роботи, підготовки інвентарю, придбання піщано-соляної суміші тощо, з ліквідації снігових заметів, що здійснюватимуться підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, розташованими на території районів, і розробити механізм їх реалізації. 
11.2. Зобов'язати та здійснювати контроль за прибиранням снігу та ожеледиці юридичними та фізичними особами, розташованими на території районів, на тротуарах, зупинках громадського транспорту, автостоянках та парковках для створення безпечного руху пішоходів. У разі виявлення порушень - вживати необхідних заходів. 

12. Департаменту міського господарства Одеської міської ради згідно з Правилами благоустрою території міста Одеси провести роз'яснювальну роботу серед управителів багатоквартирних будинків, голів житлово-будівельних кооперативів, керівників об'єднань співвласників багатоквартирних будинків стосовно необхідності обов'язкового належного утримання прибудинкової території у зимовий період, а саме: 
- негайного прибирання снігу з початку снігопаду для запобігання накату; 
- наявності власного, необхідного для прибирання снігу і льоду, ручного інвентарю (лопати металеві або дерев'яні, мітли, льодоруби тощо); 
- наявності достатнього запасу матеріалу (пісок, шлак) для посипання прибудинкової території для своєчасного виконання протиожеледних заходів. 

13. Районним адміністраціям Одеської міської ради, департаменту освіти та науки Одеської міської ради, враховуючи досвід минулих років, розробити схеми закріплення територій районів міста Одеси за навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності. 

14. Районним адміністраціям Одеської міської ради створити районні штаби з координації підприємств та організацій з ліквідації снігових заметів. 

15. Районним штабам, управлінню з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради, керівникам органів самоорганізації населення визначити перелік заходів (у тому числі проведення роз'яснювальної роботи, підготовка інвентарю, придбання піщано-соляної суміші тощо) з ліквідації снігових заметів, що мають бути виконані мешканцями мікрорайонів, та розробити механізм їх реалізації. 

16. За погодженням департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради затвердити місця складування снігу, що вивозиться з площ та магістральних вулиць: 
- Київський район - майданчик за станцією біологічного очищення «Південна»; 
- Малиновський район - 6-ий км Овідіопольської дороги; 
- Приморський район - вул. Балківська, «Буферний ставок»; 
- Суворовський район - уздовж Об'їзної дороги в напрямку полів зрошення. 

17. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити це рішення в засобах масової інформації. 

18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Труханова Г.Л.

 
 
Міський голова                                Г. Труханов 
 
Керуюча справами                         О. Оніщенко

 

Додаток 1 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 26.10.2017 р.

№  374

         СКЛАД  ШТАБУ

з координації дій підприємств та організацій

з ліквідації снігових заметів та ожеледиці

 

Орловський А.Й.

-

начальник штабу, перший заступник міського голови;

 

Козловський О.М.

-

заступник начальника штабу, директор департаменту міського господарства  Одеської міської ради;

 

Шатілов О.П.

-

секретар  штабу,  директор  комунального підприємства «Міські дороги».

 

 

 

Члени штабу:

 

Александрочкін О.Ю.

 

-

в.о. голови Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради;

 

Байрамов Ю.Г.

 

-

директор комунального підприємства «Міськзелентрест»;

 

Бондаренко В.В.          

 

-

директор комунального підприємства   «Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ»;

 

Дацюк В.М.

-

в.о. директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради;

 

Жеман Д.О.

-

директор комунального підприємства «Одесміськелектротранс»;

 

Загрійчук О.Д.

-

начальник управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради;   

                                                            

Зубов Г.І.

 

-

директор департаменту оборонної роботи,                       цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради;

 

Іваницький О.В.

-

голова постійної комісії Одеської міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій (за згодою);

 

Ілько О.В.

 

-

директор департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради;

 

Корольов М.В.

-

голова  Приморської  районної адміністрації Одеської міської ради;

 

Кузнєцов В.В.

-

директор департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради;

 

Лисенко І.Ю.

 

-

директор філії «Інфоксводоканал»                              ТОВ «Інфокс»  (за згодою);

 

Машьянов С.В.

 

-

в.о. начальника управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради;

 

Мітюченко І.В.

 

-

начальник управління експлуатації газового господарства м. Одеси                            (за згодою);

 

Ніверчук О.М.

 

-

голова правління публічного акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія Одесаобленерго» (за згодою);

 

Омельчук Є.В.

 

-

голова Малиновської районної адміністрації Одеської міської ради;

 

Прокопець О.В.

 

-

директор комунального підприємства  електричних мереж зовнішнього освітлення  «Одесміськсвітло»;

 

Рибак Ю.В.

 

-

начальник Управління патрульної поліції у місті Одесі Департаменту патрульної поліції  (за згодою);

 

Рудой Д.А.

 

-

директор комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси»;

 

Томкевич В.Ю.

-

в.о.  директора комунального підприємства «Одестранспарксервіс»;

 

Федорчак В.В.

-

начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій                     в Одеській області (за згодою);

 

Шмагай А.В.

-

начальник управління дорожнього господарства Одеської міської ради;

 

 

-

Київська районна адміністрація                  Одеської міської ради.

 

 

 

Керуюча справами                                  О. Оніщенко

 

Додаток 2 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 26.10.2017 р.№ 374                                                                   

ПЕРЕЛІК

 транспортних магістралей, на яких прибирається сніг та ліквідується ожеледь

 

з/п

Перелік об'єктів

Закріплені

організації

Перелік

спецмашин

та техніки

Прізвище керівника

Адреса

підприємства та

номери телефонів

1

2

3

4

5

6

КИЇВСЬКИЙ РАЙОН

1.

2.

 

3.

4.

5.

6.

 

7.

8.

9.

 

10.

11.

12.

13.

 

 

14.

Адміральський просп. (2 проїзди)

вул. Краснова

(від Адміральського просп. до пл. Толбухіна)

вул. Геранієва, вул. Героїв прикордонників

вул. Павла Шклярука

площа Толбухіна

вул. Академіка Філатова (від площі Толбухіна до

вул. Космонавтів)

вул. Варненська

вул. Героїв Крут (Валентини Терешкової)

вул. Генерала Петрова (від вул. Варненської до

вул. Космонавта Комарова)

вул. Космонавта Комарова

Люстдорфська дорога (від 1-ї до 9-ї станції)

площа 7-ї  ст. Люстдорфської дороги

просп. Небесної Сотні (Маршала Жукова)                     (від вул. Інглезі (25-ї  Чапаєвської дивізії) до                       вул. Академіка Вільямса)

вул. Інглезі (25-ї  Чапаєвської дивізії)

(від вул. Варненської до Люстдорфської дороги)

КП «Міські дороги»

 

 

 

 

 

 

 

6 МДК (машина дорожня комбінована)

2 снігоприбиральні

3 «Глобуси» (комбінована машина «зима-літо»)

1 трактор

1 автогрейдер

1 екскаватор

1 навантажувач

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

1

2

3

4

5

6

15.

 

 

16.

 

17.

18.

19.

 

20.

21.

22.

 

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

 

34.

 

35.

 

 

вул. Академіка Корольова (від 4-ї ст. Люстдорфської дороги до вул. Архітекторської), включаючи площу Таїрова

вул. Академіка Вільямса (від 9-ї ст. Люстдорфської дороги до просп. Небесної Сотні (Маршала Жукова)

просп. Академіка Глушка

площа Незалежності

вул. Тополина (від вул. Академіка Корольова до Люстдорфської дороги)

вул. Семена Яхненка (Бабушкіна)

вул. Дача Ковалевського

спуск по вул. Дача Ковалевського (від вул. Семена Яхненка (Бабушкіна) до Маячного провулка)

вул. Чубаївська

вул. Дмитрія Донського

вул. Довга

вул. Шишкіна

Фонтанська дорога (від 5-ї до 16-ї станції)

вул. Бернардацці (Красних зорь)

вул. Гаршина

вул. Дачна

вул. Львівська

вул. Макаренка

просп. Свободи (від вул. Зої Космодемя'нської,                  сел. Чорноморка)

спуск до сел. Чорноморка, поворот до інституту

ім. Таїрова

дорога уздовж Таїровського кладовища

(від просп. Академіка Глушка до повороту на

Сухий лиман)

 

КП «Міські дороги»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

1

2

3

4

5

6

36.

37.

вул. Архітекторська (з кінцевою зупинкою)

вул. Ільфа і Петрова

 

КП «Міські дороги»

 

ТОВ «Ремуз»

 

 

 

2 екскаватори

Шатілов О.П.

700-18-12

 

Галітовський С.Д.

 

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

 

11-а ст. Люстдорфської дороги, 1

746-96-96

Всього по Київському району: 6 МДК (машина дорожня комбінована), 2 снігоприбиральні, 3 «Глобуси» (комбінована машина «зима-літо»),

1 трактор, 1 автогрейдер, 3 екскаватори, 1 навантажувач,

у т.ч. КП «Міські дороги»: 6 МДК (машина дорожня комбінована), 2 снігоприбиральні, 3 «Глобуси» (комбінована машина «зима-літо»), 1 трактор,

1 автогрейдер, 1 екскаватор, 1 навантажувач

МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОН

1.

 

2.

3.

4.

 

5.

6.

7.

 

8.

9.

10.

 

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Люстдорфська дорога

(від вул. Чернишевського до 1-ї ст.)

площа 1-ї ст. Люстдорфської дороги

вул. Космонавтів

вул. Академіка Філатова (від вул. Космонавтів до площі Незалежності)

площа Незалежності

вул. Іцхака Рабіна

вул. Генерала Петрова (від вул. Радісної

до вул. Варненської)

вул. Івана та Юрія Лип (Гайдара)

вул. Героїв Крут (Валентини Терешкової)

вул. Інглезі (25-ї  Чапаєвської дивізії)

(від вул. Варненської до вул. Іцхака Рабіна)

вул. Маршала Малиновського

вул. Святослава Ріхтера

вул. Гастелло та вул. Аеропортівська

вул. Богдана Хмельницького

Овідіопольська дорога

Овідіопольський та Іванівський шляхопроводи

КП «Міські дороги»

 

 

 

 

 

 

 

 

9 МДК (машина дорожня комбінована)

3 снігоприбиральні

3 «Глобуси» (комбінована машина «зима-літо»)

1 трактор

1 автогрейдер

2 екскаватори

1 навантажувач

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

1

2

3

4

5

6

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

 

24.

 

25.

 

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

 

35.

 

36.

37.

 

38.

39.

40.

41.

дорога до Аеропорту та площа

вул. Кордонна

вул. Авіаційна

вул. Спартаківська

вул. Бреуса

вул. Скворцова

спуск з Горбатого мосту на вул. Спартаківську й на вул. Балківську до вул. Заньковецької

вул. Балківська (від вул. Разумовської до

вул. Мельницької)

пров. Високий (від вул. Мечникова до

вул. Водопровідної)

Олексіївська площа - вул. Адмірала Лазарева

вул. Болгарська

вул. Заньковецької

вул. Мельницька

вул. М'ясоєдовська

Серединський сквер

Михайлівська площа

вул. Прохоровська та Прохоровський сквер

вул. Мечникова (від вул. Разумовської  до

Високого провулку)

спуск з вул. Михайла Грушевського на

вул. Бугаївську

узвіз з вул. Балківської на вул. Михайла Грушевського

вул. Михайла Грушевського (від спуску

з вул. Разумовської до вул. Хімічної)

вул. Василя Стуса

вул. Степова

вул. Стовпова з кінцевою зупинкою тролейбуса

Дальницьке шосе

КП «Міські дороги»

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

1

2

3

4

5

6

42.

43.

44.

45.

46.

 

47.

Транспортна розв'язка «Застава-2»

вул. Миколи Аркаса (Обнорського)

вул. Нескучна

вул. Бодаревського

вул. Хімічна (від кінцевої зупинки до

вул. Промислової)

Тираспольське шосе

КП «Міські дороги»

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

48.

 

49.

вул. Хімічна (від вул. Промислової до

вул. Михайла Грушевського)

вул. Миколи Боровського (від вул. Хімічної до

заводу «Мікрон»)

КП «Міські дороги»,

Спецавто-господарство філії

«Інфоксводоканал»

 

 

1 бульдозер

1 трактор

Шатілов О.П.

700-18-12

Гоцуленко С.П.

Потапов О.П.

 

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

вул. Хімічна, 3

705-42-01, 705-42-02

50.

51.

52.

 

 

вул. Дальницька

вул. Середня (від вул. Бугаївської до вул. Балківської)

вул. Бугаївська (від вул. Дальницької до

вул. Балківської)

КП «Міські дороги»

 

ТОВ «Євродор»

 

 

 

 

1 бульдозер

Шатілов О.П.

700-18-12

 

Авєтісян Г.А.             050-395-32-97

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

 

вул. Бугаївська, 60

732-11-29, 732-13-02

53.

54.

 

55.

вул. Просьолочна

вул. Житомирська (від Іванівського шляхопроводу до вул. Просьолочної)

Овідіопольська дуга (від вул. Просьолочної до Овідіопольського шляхопроводу)

КП «Міські дороги»

 

 

 

 

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

Всього по Малиновському району: 9 МДК (машина дорожня комбінована), 3 снігоприбиральні, 3 «Глобуси» (комбінована машина «зима-літо»),

2 трактори, 1 автогрейдер, 2 екскаватори, 1 навантажувач, 2 бульдозери,

 у т.ч. КП «Міські дороги»: 9 МДК (машина дорожня комбінована), 3 снігоприбиральні, 3 «Глобуси» (комбінована машина «зима-літо»), 1 трактор,

1 автогрейдер, 2 екскаватори,1 навантажувач

ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

1.

 

2.

3.

вул. Пушкінська (від Приморського бульвару до Залізничного вокзалу) 

Привокзальна площа

вулиця та площа Середньофонтанська

КП «Міські дороги»

 

17 МДК (машина дорожня комбінована)

4 снігоприбиральні

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

1

2

3

4

5

6

4.

5.

 

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

 

14.

15.

 

16.

 

17.

18.

19.

20.

21.

 

22.

 

23.

24.

25.

26.

 

27.

вул. Артилерійська

Фонтанська дорога (від Середньофонтанської площі до 5-ї ст. Великого Фонтану)

вул. Сегедська та площа 2-ї ст. Великого Фонтану

просп. Гагаріна

просп. Шевченка, 4

просп. Шевченка

площа Десятого квітня

вул. Генуезька

вул. Посмітного

вул. Маршала Говорова (від вул. Артилерійської до вул. Черняховського)

вул. Черняховського

вул. Краснова (від Адміральського проспекту до

вул. Артилерійської)

вул. Академічна (Піонерська)

(від Фонтанської дороги до Французького бульвару)

Французький бульвар

Італійський бульвар

вул. Маріїнська

Пироговський провулок

вул. Пироговська (від Французького бульвару до                вул. Середньофонтанської)

вул. Канатна (від вул. Сегедської  до узвозу Карантинного)

вул. Мала Арнаутська

вул. Пантелеймонівська

вул. Новощіпний ряд

вул. Водопровідна (від вул. Пантелеймонівської до  Високого провулка)

проїзд площі Старосінної

КП «Міські дороги»

 

 

 

 

 

7 «Глобусів» (комбінована машина «зима-літо»)

3 трактори

2 автогрейдери

3 екскаватори

2 навантажувачі

 

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

1

2

3

4

5

6

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

48.

49.

50.

51.

52.

53.

54.

55.

56.

57.

58.

3-й Куликовський провулок

вул. Лейтенанта Шмідта

вул. Велика Арнаутська

Приморський бульвар

Думська площа

вул. Буніна

вул. Леонтовича (Бєлінського)

вул. Рішельєвська

Лідерсівський бульвар та площа біля Алеї Слави

вул. Осипова

вул. Жуковського

вул. Гаванна

вулиця та площа Катерининська

вулиця та площа Грецька

вул. Ланжеронівська

вул. Дерибасівська

вул. Троїцька

вул. Єврейська (від вул. Пушкінської до вул. Осипова)

Олександрівський проспект

узвіз Військовий

узвіз Деволанівський

узвіз Польський

вул. Польська, вул. Леха Качинського

узвіз Карантинний

вул. Приморська до узвозу Маринеско

вул. Пастера

вул. Садова

Соборна площа

площа Віри Холодної

вул. Преображенська

вул. Успенська

КП «Міські дороги»

 

 

 

 

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

1

2

3

4

5

6

59.

 

60.

61.

62.

63.

64.

65.

66.

67.

68.

69.

 

70.

71.

72.

 

73.

74.

75.

76.

вул. Базарна (від вул. Тираспольської до

вул. Преображенської)

вул. Колонтаївська

вул. Дігтярна

вулиця та площа Льва Толстого

вул. Старопортофранківська

Матроський узвіз

узвіз Ольгіївський

вул. Торгова

вул. Розкидайлівська

узвіз Скиданівський

вул. Балківська (від автовокзалу до

вул. Приморської)

в'їзд до автовокзалу з вул. Балківської

вул. Разумовська

вул. Мечникова (від вул. Колонтаївської до

вул. Разумовської)

вул. Новосельського

вул. Софіївська

вул. Ніжинська

вул. Кінна

КП «Міські дороги»

 

 

 

 

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

77.

 

 

вул. Розкидайлівська (від вул. Балківської

до вул. Старопортофранківської)

КП «Міські дороги»

ТОВ «Стікон»

 

 

1 навантажувач

Шатілов О.П.

700-18-12

Крючков Л.Я.

Горбатюк Р.В.

095-157-65-59

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

вул. Розкидайлівська, 2

731-11-47

78.

79.

80.

81.

82.

вул. Сєченова

узвіз Степана Олійника

узвіз Крутий

вул. Олександра Кутузакія (Ленінградська)

узвіз Маринеско

КП «Міські дороги»

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

 

 

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

 

1

2

3

4

5

6

83.

84.

85.

86.

87.

88.

89.

90.

91.

92.

93.

узвіз Херсонський

вул. Маразліївська

пров. Нахімова

Сабанєєв міст

вул. Гоголя

пров. Воронцовський

вул. Базарна

вул. Колонтаївська, вул. Тираспольська

вул. Сєрова (Майстерська)

вул. Скісна

вул. Градоначальницька

КП «Міські дороги»

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

 

 

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

 

94.

95.

96.

97.

площа Митна

вул. Приморська до узвозу Маринеско

узвіз Карантинний

узвіз Деволанівський

ДП «Одеський морський торговельний порт»

1 екскаватор

2 навантажувачі

 

Ткачук І.В.

Митна пл., 1

729-35-00, 729-36-08,

 

Усього по Приморському району: 17 МДК (машина дорожня комбінована), 4 снігоприбиральні, 7 «Глобусів» (комбінована машина «зима-літо»),

3 трактори, 2 автогрейдери,  4 екскаватори, 5 навантажувачів,

у т.ч. КП «Міські  дороги»: 17 МДК (машина дорожня комбінована), 4 снігоприбиральні, 7 «Глобусів» (комбінована машина «зима-літо»), 3 трактори,

2 автогрейдери, 3 екскаватори, 2 навантажувачі

СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОН

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

7.

 

8.

просп. Добровольського

вул. Марсельська

вул. Героїв оборони Одеси (Героїв Сталінграду)

вул. Луцька, вул. Центральна, вул. Перемоги

узвіз  Лузанівський

вул. Семена Палія (Дніпропетровська дорога)

(від вул. Паустовського до Південної дороги)

Південна дорога (від вул. Семена Палія (Дніпропетровська  дорога)

до ДЦ «Молода  Гвардія»)

вул. Давида Ойстраха, вул. Кримська

 

КП «Міські

дороги»

 

10 МДК (машина дорожня комбінована)

3 снігоприбиральні

2 «Глобуси» (комбінована машина «зима-літо»)

2 трактори

2 автогрейдери

2 екскаватори

1 навантажувач

Шатілов О.П.

700-18-12

 

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

1

2

3

4

5

6

9.

 

10.

11.

12.

 

13.

 

вул. Академіка Заболотного (від вул. Жоліо-Кюрі до вул. Семена Палія (Дніпропетровська дорога)

вул. Паустовського

вул. Генерала Бочарова

вул. Жоліо-Кюрі (від вул. Академіка Заболотного до вул. Махачкалинської)

вул. Балківська  (від вул. Приморської до

вул. Маловського), правий проїзд

КП «Міські

дороги»

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

 

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

14.

автодорога «Київ-Одеса» з транспортною розв'язкою

 

КП «Міські дороги»

 

ВАТ «Вест»

 

 

 

2 навантажувачі

Шатілов О.П.

700-18-12

 

Митрієв В.П.

050-316-27-53

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

 

вул. Посмітного, 9-а

777-10-75, 777-61-64, 32-95-40

15.

вул. Хутірська (від вул. Михайла Грушевського

до залізничного переїзду)

 

 

КП «Міські дороги»

 

ТОВ

«Цемент»

 

ТОВ «Стікон»

 

 

 

 

 1 бульдозер

 

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

 

Шакула А.П.

 

 

Крючков Л.Я.

вул. Промислова, 38

778-00-28

 

вул. Хутірська, 70

738-09-72, 738-09-64

 

вул. Розкидайлівська, 2

731-11-47

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

вул. Вапняна

пров. Ширяєвський

пров. Газовий

вул. Маловського

вул. Краснослобідська

вул. Слобідська

вул. Агрономічна

вул. Академіка Воробйова

вул. Сергія Ядова

КП «Міські

дороги»

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

 

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

1

2

3

4

5

6

25.

26.

 

27.

узвіз Вапняний

вул. Вапняна

(від 3-го Вапняного пров. до Ширяєвського пров.)

пров. Ширяєвський (від вул. Одарія до вул. Вапняної)

КП «Міські дороги»

 

ПАТ ВО «Стальканат-Силур»

 

 

 

1 бульдозер

 

Шатілов О.П.

700-18-12

 

Лавриненко С. Г.

 

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

 

вул. Вапняна, 52

777-67-34,

ф. 34-50-83

28.

 

29.

вул. Вапняна

(від ПАТ ВО «Стальканат-Силур» до залізниці)

вул. Республіканська

(від ПАТ ВО «Стальканат-Силур» до залізниці)

КП «Міські дороги»

ТОВ «БАМ-2000»

 

 

1 навантажувач

Шатілов О.П.

700-18-12

Бершадський М.К.

067-945-65-76

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

пров. 3-й Вапняний, 2

30.

вул. Республіканська

(від залізниці до вул. Хутірської)

 

КП «Міські дороги»

 

ТОВ «Стікон»

 

 

 

1 бульдозер

 

Шатілов О.П.

700-18-12

 

Крючков Л.Я.

 

вул. Промислова,38

778-00-28, 788-20-89

 

вул. Розкидайлівська, 2

731-11-47

31.

32.

33.

34.

35.

36.

площа між Пересипськими мостами

вул. Чорноморського козацтва

вул. Одарія

вул. Щоглова

вул. Отамана Чепіги

вул. Отамана Головатого

КП «Міські

дороги»

 

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

37.

Миколаївська дорога

(від вул. 7-ої Пересипської до Південної дороги)

КП «Міські дороги»

 

БУ-2 «Одестрансбуд»

 

 

 

1 бульдозер

Шатілов О.П.

700-18-12

 

Ченков Г.М.

вул. Промислова, 38

778-00-28 , 788-20-89

 

пров. Академіка Векслера, 3

716-11-31, 716-66-75

38.

Хаджибейська дорога

(від вул. Вапняної до 3-ї станції)

 

КП «Міські дороги»,

ТОВ «Євротермінал»

 

 

1 бульдозер

 

Шатілов О.П.

700-18-12

Ейсмунт О.В.

 

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

вул. Єврейська, 26

784-74-64, 784-74-62

1

2

3

4

5

6

39.

Хаджибейська дорога

(від 3-ї станції до залізниці)

 

 

КП «Міські дороги»,

СБО «Північна»

 

 

1 бульдозер

 

Шатілов О.П.

700-18-12

Опанюк О.А.

 

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

Хаджибейська дор., 32

705-55-75

40.

 

41.

42.

 

43.

 

44.

вул. Головна

(підйом від Балтської дороги до сел. Більшовик)

підйом від Балтської дороги до Об'їзної дороги

вул. 3-а Пересипська

(від вул. 7-ої Пересипської до Балтської дороги)

вул. 7-а Пересипська (від вул. Отамана Головатого до вул. 3-ої Пересипської)

Балтська дорога

(від вул. 3-ої Пересипської до Об'їзної дороги)

КП «Міські

дороги»

 

 

 

 

Шатілов О.П.

700-18-12

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

45.

вул. Лиманна та виїзд на Об'їзну дорогу

 

КП «Міські дороги»

ВАТ

 «Одескабель»

 

 

1 бульдозер

Шатілов О.П.

700-18-12

Іоргачов Д.В.

вул. Промислова, 38

778-00-28, 788-20-89

Миколаївська дор.,144

716-14-01, 716-11-23

46.

47.

сквер Червоний

провулки: 1-й, 2-й  Солонцеватий

площа Ярмаркова (від вул. Отамана Головатого до

вул. Чорноморського козацтва)

ПАТ «Ексімнафто-продукт»

1 снігоприбиральна

1 екскаватор

1 бульдозер

Марковський О.В.

Свіщенко С.Я.

 

вул. Наливна, 15

778-61-13, 34-96-97,

305-625, 305-715,

 

Усього по Суворовському району: 10 МДК (машина дорожня комбінована), 4 снігоприбиральні, 2 «Глобуси» (комбінована машина «зима-літо»),

2 трактори, 2 автогрейдери, 3 екскаватори, 4 навантажувачі, 8 бульдозерів,

у т.ч. КП «Міські дороги»: 10 МДК (машина дорожня комбінована), 3 снігоприбиральні, 2 «Глобуси» (комбінована машина «зима-літо»), 2 трактори,

2 автогрейдери, 2 екскаватори, 1 навантажувач

Разом: 42 МДК (машина дорожня комбінована), 12 снігоприбиральних, 15 «Глобусів» (комбінована машина «зима-літо»), 7 тракторів,

6 автогрейдерів, 12 екскаваторів, 11 навантажувачів, 10 бульдозерів,

у  т.ч. КП «Міські дороги»: 42 МДК (машина дорожня комбінована), 12 снігоприбиральних, 15 «Глобусів» (комбінована машина «зима-літо»),

7 тракторів, 6 автогрейдерів, 8 екскаваторів, 5 навантажувачів                                      

 

          Керуюча справами                                                                                                                                           О. Оніщенко

 

                                                                                                                                               Додаток 3 до рішення виконавчого комітету Одеської міської радивід 26.10.2017 р.

№  374

 

ПЕРЕЛІК

основних транспортних магістралей (проїжджих частин),

з яких вивозиться сніг комплексними бригадами закріплених організацій

 

 

Перелік вулиць та площ

Район міста

Склад бригад

Підприємство,

яке виділяє техніку

Відповідальний

керівник

Телефон

                       1

               2

            3

                       4

                 5

      6

Люстдорфська дорога

(уздовж трамвайної колії

від 1-ї до 3-ї станції)

Київський район

1 сніго-

навантажувач

5 самоскидів

6 робітників

КП «Міські дороги»,

Київська районна адміністрація Одеської

міської ради

Шатілов О.П.

 

 

778-00-28

 

 

 

 

Усього: 1 снігонавантажувач,  5 самоскидів,  6 робітників,

у  т.ч. КП «Міські дороги»:  1 снігонавантажувач,  5 самоскидів

 

площа Незалежності

Малиновський

район

2 самоскиди

5 робітників

КП «Міські дороги»,

Малиновська районна адміністрація Одеської

міської ради

Шатілов О.П.

 

 

778-00-28

 

 

Іванівський шляхопровід,

Овідіопольський шляхопровід

Малиновський

район

1 навантажувач

3 самоскиди

5 робітників

ТОВ «ДРБУ-КОМ», Малиновська районна адміністрація Одеської

міської ради

Пеко О.М.

 

722-88-22,

067-484-70-69

 

вул. Богдана Хмельницького,

площа біля кінотеатру «Родіна»

Малиновський

район

2 самоскиди

5 робітників

КП «Міські дороги»,

Малиновська районна адміністрація Одеської

міської ради

Шатілов О.П.

 

778-00-28

 

 

 

Усього: 1 навантажувач,   7 самоскидів,  15 робітників,

у  т.ч. КП «Міські дороги»:  4 самоскиди

 

                       1

               2

            3

                       4

                 5

      6

проспект Шевченка

Приморський

район

1 навантажувач

2 самоскиди

10 робітників

КП «Міські дороги»,

ТОВ «Стройспецтехніка»,

Приморська районна адміністрація Одеської

міської ради

Шатілов О.П.

Степанов Р.П.

 

778-00-28

 

Приморський бульвар,

Думська площа,

Катерининська площа,

вул. Пушкінська

Приморський

район

1 навантажувач

5 самоскидів

1 самоскид

10 робітників

ТОВ «Стройспецтехніка»,

ПП  «Дорлідер»,

КП «Міські дороги»,

Приморська районна

адміністрація Одеської

міської ради

Степанов Р.П.

Погасян Г.А.

Шатілов О.П.

 

765-27-30,

750-46-60, 750-46-55

778-00-28

вул. Рішельєвська

Приморський

район

1 навантажувач

3 самоскиди

1 самоскид

5 робітників

ТОВ «Ростдорбуд»,

КП «Міські дороги»,

Приморська районна

адміністрація Одеської

міської ради

Кіоссе К.Г.

Шатілов О.П.

 

784-75-30,784-75-31,

778-00-28

 

вул. Дерибасівська,

Грецька площа

Приморський

район

1 навантажувач

3 самоскиди

10 робітників

ТОВ «Стройспецтехніка»,

Приморська районна

адміністрація Одеської

міської ради

Степанов Р.П.

 

 

вул. Льва Толстого,

Тираспольська площа,

Соборна площа, вул. Садова

Приморський

район

1 навантажувач

4 самоскиди

15 робітників

ТОВ «Ростдорбуд»,

Приморська районна

адміністрація Одеської

міської ради

Кіоссе К.Г.

 

784-75-30,784-75-31,

067-486-00-08

 

Усього: 5 навантажувачів,  19  самоскидів,   50  робітників,

у  т.ч. КП «Міські дороги»:  1 навантажувач, 2 самоскиди

вул. Чорноморського

козацтва

Суворовський

район

1 навантажувач

3 самоскиди

2 самоскиди

6 робітників

ПП «Дорлідер»,

ПП  «Дорлідер»,

КП «Міські дороги»,

Суворовська районна

адміністрація Одеської

міської ради

Погасян Г.А.

 

Шатілов О.П.

 

750-46-60, 750-46-55,

067-488-12-46,

778-00-28

 

Усього: 1 навантажувач, 5 самоскидів,  6  робітників,

у  т.ч. КП «Міські дороги»:  2 самоскиди

РАЗОМ: 1 снігонавантажувач, 7 навантажувачів,  36 самоскидів, 77 робітників,

у  т.ч. КП «Міські дороги»:  1 снігонавантажувач,  1 навантажувач, 13 самоскидів

                

               Керуюча справами                                                                                                                                    О. Оніщенко                     

Додаток 4 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 26.10.2017 р.№ 374

ПЕРЕЛІК трамвайних маршрутів, які підлягають очищенню  під час ожеледиці та снігових заметів

 

Номери

трамвайних

маршрутів

Назва вулиці

Назва підприємства

Адреса

підприємства

(м. Одеса)

Прізвище керівника,

телефон

1

2

3

4

5

13

від Люстдорфської дороги до Шкільного аеродрому

КП  «Одесміськ-електротранс»

вул. Водопровідна, 1

 

Жеман Д.О.

717-54-00, 717-54-01

746-51-04, 746-51-06

3, 13, 26, 31

Люстдорфська дорога (від вул. Чернишевського

до сел. Чорноморка)

 

 

 

10, 13, 26, 31

вул. Водопровідна (від Старосінної площі                             до вул. Чернишевського)

 

 

 

12

вул. Адмірала Лазарева (від вул. Мечникова                        до Олексіївської площі)

 

 

 

1, 6, 7, 20

вул. Балківська (від вул. Маловського                                   до Херсонського скверу)

 

 

 

1, 7

Центроліт - Лузанівка

 

 

 

6, 7

Миколаївська дорога, вул. Чорноморського козацтва

 

 

 

17, 18

Фонтанська дорога (від Куликового поля

до вул. Толбухіна)

 

 

 

17, 18, 19

Фонтанська дорога (від 12-ї ст. до 411-ої батареї)

 

 

 

20

Хаджибейська дорога (від Херсонського скверу                   до Хаджибейського лиману)

 

 

 

 

5

Французький бульвар (від театру музичної комедії                ім. М. Водяного до курортно-пляжного комплексу «Аркадія»)

 

 

 

1

2

3

4

5

28

вул. Леонтовича (Бєлінського)                                               (від театру музичної комедії ім. М. Водяного до ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка)

КП  «Одесміськ-електротранс»

вул. Водопровідна, 1

 

Жеман Д.О.

717-54-00, 717-54-01

746-51-04, 746-51-06

10

вул. Новощіпний ряд (від вул. Преображенської до вул. Катерининської)

 

 

 

10

вул. Косовська (від вул. Чернишевського                            до вул. Авіаційної)

 

 

 

10

вул. Авіаційна (від вул. Косовської до вул. Пішеніна)

 

 

 

10

вул. Пішеніна (від вул. Авіаційної до вул. Маршала Бабаджаняна)

 

 

 

10

вул. Маршала Бабаджаняна (від вул. Пішеніна до           вул. Бреуса)

 

 

 

10

вул. Маршала Бабаджаняна (від вул. Маршала Малиновського до площі Незалежності)

 

 

 

10

вул. Іцхака Рабіна  (від площі Незалежності                       до ДП «Іцхака Рабіна»)

 

 

 

21, 5, 28

вул. Старопортофранківська (від вул. Тираспольської до вул. Богдана Хмельницького)

 

 

 

15

вул. Градоначальницька                                                              (від вул. Старопортофранківської до узвозу Степана Олійника)

 

 

 

15

вул. Маловського  (від вул. Балківської  до                                вул. Левадної)

 

 

 

15

вул. Рачкова (від вул. Левадної до вул. Академіка Воробйова)

 

 

 

 

15

вул. Академіка Воробйова (від вул. Рачкова                         до вул. Слобідської)

 

 

 

15

вул. Слобідська (від вул. Академіка Воробйова                  до вул. Салтикова-Щедріна)

 

 

 

15

вул. Училищна (від вул. Краснослобідської

до вул. Нерубайської)

 

 

 

 

 Керуюча справами                        О. Оніщенко