Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №12  / Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що є об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси
карта сайта
№11 №12 №13
25 Марта 2017 года, Суббота
Архив всех номеров
Официально
Про депутатський запит депутата Одеської міської ради VII скликання Стася Е.П.
Про депутатський запит депутатів Одеської міської ради VII скликання від фракції «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»
О депутатском запросе председателей депутатских фракций Одесского городского совета «Украинская морская партия Сергея Кивалова» Осауленко С.В., политической партии «Оппозиционный блок» Гончарук О.В.
Рішення Одеської міської ради № 1765-VII від 15.03.2017р.
Управлением капитального строительства Одесского городского совета за счет средств бюджета Одессы проводится закупка квартир
Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради про намір передати в оренду
25.03, Суббота

Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що є об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси


Печатная версия
Ключевые слова:

Назва об’єктів оренди, їх місцезнаходження, загальна вартість об'єкта та початковий розмір місячної орендної плати:
1. Нежиле приміщення першого поверху, що розташоване в одноповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 16/1 (КП «Одесміськелектротранс»). Загальна площа об'єкта оренди 36,8 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить - 311 650,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 4 674,75 грн, ПДВ - 934,95 грн.
Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
2. Частина нежитлової одноповерхової будівлі, що розташована за адресою: м. Одеса, Миколаївська дорога, 168/2 (КП «Одесміськелектротранс»). Загальна площа об'єкта оренди 19,2 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить - 147 130,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 735,65 грн, ПДВ - 147,13 грн.
Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
3. Нежитлове приміщення № 101 цокольного поверху, що розташоване в чотирьохповерховому будинку за адресою: м. Одеса, пров. Чайковського, 12. Загальна площа об'єкта оренди 28,8 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить - 197 420,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 2 961,30 грн. ПДВ - 592,26 грн.
Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
4. Нежитлові приміщення першого поверху, що розташовані в дев'ятиповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Капітана Кузнєцова, 108. Загальна площа об'єкта оренди 56,3 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить - 482 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 7 230,00 грн, ПДВ - 1446,00 грн.
Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
5. Нежитлові приміщення першого поверху, що розташовані в одноповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Цвєтаєва, 3/5. Загальна площа об'єкта оренди 241,4 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить - 1 341 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 16 762,5 грн, ПДВ - 3 352,5 грн.
Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
6. Нежила будівля, що розташована за адресою: м. Одеса, Адміральський проспект, 36 а. Загальна площа об'єкта оренди 14,8 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить - 63 723,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 265,51 грн, ПДВ - 53,10 грн.
Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
7. Нежитлове підвальне приміщення № 102, що розташоване в двоповерховій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. Маразліївська, 48. Загальна площа об'єкта оренди 82,4 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить - 355 200,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 1 480,00 грн, ПДВ - 296,00 грн.
Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
8. Нежилі підвальні приміщення, що розташовані в трьохповерховій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. Ніжинська, 56. Загальна площа об'єкта оренди 81,6 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить - 319 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 1 329,17 грн, ПДВ - 265,83 грн.
9. Нежила будівля внутрішньо дворового флігелю літ. «В» № 501, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 76. Загальна площа об'єкта оренди 85,9 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить - 365 500,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 1 522,92грн, ПДВ - 304,58 грн.
Основні вимоги щодо умов конкурсу: найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно з початковою орендною платою, при обов'язковому забезпеченні виконання нижченаведених умов конкурсу; пропозиція щодо суми місячної орендної плати за відповідний профіль використання об'єкта не може бути нижча ніж передбачено постановою Кабінету міністрів
України від 04.10.1995 р. № 786 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету міністрів
України від 27.10.2010 р. № 1010; утримання об'єкта у відповідності до санітарно-технічних, екологічних та протипожежних норм; укладання угод про відшкодування витрат на утримання об'єктів оренди з балансоутримувачем чи з підприємствами, що безпосередньо надають такі послуги в 30-денний термін з дня підписання договору оренди; страхування об'єкта оренди на весь термін дії договору оренди у страховій компанії у порядку, визначеному чинним законодавством, на повну вартість об'єкта оренди, надати копії відповідних документів, що засвідчують виконання зазначеного зобов'язання, протягом 20 днів з часу укладання договору; використання об'єкта оренди лише за цільовим призначенням; сплата фактичних витрат за користування водою, каналізацією, газом, електроенергією, центральним опаленням, іншими комунальними послугами, для чого в місячний термін з моменту укладання договору оренди оформити окремі договори з відповідними службами; своєчасне здійснення поточного та капітального ремонту об'єкта оренди за рахунок орендаря, окремо сплачувати за власні кошти плату за користування земельною ділянкою для чого у місячний термін з дати укладання договору оренди, звернутися до управління Держкомзему у м. Одесі (м. Одеса, вул. Космонавтів, 36) з клопотанням про визначення нормативно-грошової
оцінки землі та у п'ятиденний термін з дати утримання відповідної довідки надати податкову декларацію з плати за землю (земельний
податок) до державної податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо будинок, в якому знаходиться приміщення, є пам'ятником архітектури і містобудування, орендар несе додаткові обов'язки, які пов'язані з охороною та використанням пам'ятника містобудування та архітектури, та укладає відповідний охоронний договір у місячний термін з дати підписання договору оренди.
Переможець конкурсу зобов'язаний:
- сплатити витрати за публікацію відповідної частини інформаційного повідомлення (пропорційно витратам загальної вартості публікації згідно з платіжним дорученням, підготовленим редакцією газети «Одесский вестник»);
- сплатити витрати за виготовлення технічної документації відповідного об'єкта;
- сплатити витрати за виготовлення незалежної експертної оцінки відповідного об'єкта;
- сплатити вартість послуг з охорони об'єкта з моменту публікації даного інформаційного повідомлення до моменту укладення договору оренди (якщо така охорона відбувалася);
- сплатити вартість витрат за нотаріальне оформлення довгострокового договору оренди (у разі необхідності таких витрат);
- укласти договір оренди протягом п'яти днів з дня затвердження результатів конкурсу.
Вказані витрати переможець конкурсу сплачує протягом п'яти днів з дня затвердження результатів конкурсу відповідно до платіжних доручень, отриманих за виготовлення документів, необхідних для проведення конкурсу, стосовно об'єкта, щодо якого учасник став переможцем конкурсу.
У випадку невиконання даних забов'язань настають наслідки вказані у пункті 3.2 «Договору про права та обов'язки сторін під час проведення конкурсу на право оренди об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Одеси».
Заяви та документи на участь у конкурсі приймаються до 18.04.2017 р. з 13.00 до 16.00 за адресою: вул. Артилерійська, 1, м. Одеса, 65039, у департаменті комунальної власності Одеської міської ради.
Конкурс буде проведено об 11.00 25.04.2017 р. у департаменті комунальної власності Одеської міської ради за адресою: 65039,
м. Одеса, вул. Артилерійська, 1.
Для участі в конкурсі претендент подає:
1. Заяву до участі у конкурсі (за встановленою формою).
2. Відомості про учасника конкурсу:
фізична особа-підприємець
- копію документа, що засвідчує особу учасника конкурсу, або нотаріально засвідчену довіреність, видану представнику фізичної особи;
- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- довідку з ДФС про відсутність заборгованості;
- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об'єкта;
- копію витягу про сплату єдиного податку (вид діяльності, вказаний у свідоцтві, має відповідати профілю використання приміщення, який вказується учасником конкурсу в конкурсній пропозиції);
- копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, якщо є таким.
юридична особа
- документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;
- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- нотаріально посвідчені копії установчих документів;
- довідку з ДФС про відсутність заборгованості/неприбутковість організації для громадських організацій;
- баланс підприємства (форма 1);
- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об'єкта.
3. Зобов'язання щодо сплати витрат на проведення конкурсу переможцем (за встановленою формою);
4. Конкурсну пропозицію (проект договору оренди за встановленою формою).
Зобов'язання (пропозиція) щодо виконання умов конкурсу та гарантій сплати орендної плати (завдаток, гарантія тощо) відображаються в проекті договору оренди, підписаному уповноваженою особою учасника конкурсу і завіреному печаткою.
Пропозиція подається окремо в запечатаному конверті формату А4
з позначкою «На конкурс по оренді об'єкта, що знаходиться за адресою: (адреса об'єкта оренди, вказаного в даному повідомленні)».
Ознайомитися з об'єктами оренди можна у робочі дні департаменту за попередньою домовленістю з працівниками відділу приватизації та конкурсних процедур, звернувшись до департаменту за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, каб. №№ 3, 5.
За додатковою інформацією звертатися до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами:
705-90-35, 705-90-30.

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 16 065.36 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте