Оголошується конкурс з визначення кращого проекту з енергоефективної модернізації системи зовнішнього освітлення міста Одеси


Распечатать

На підставі рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 23.02.2017 р. № 44 «Про організацію та проведення відкритого міського конкурсу з визначення кращого проекту з енергоефективної модернізації системи зовнішнього освітлення міста Одеси», з 17.04.2017 р. за адресою: вул. Успенська, 83/85 (приміщення департаменту міського господарства Одеської міської ради) розпочнеться прийом письмових заяв про намір взяти участь у конкурсі, а також конкурсних проектів технічного завдання.
Детальні умови конкурсу розміщені на сайті www.omr.gov.ua у розділі «рішення виконкому».
Прийом конкурсних проектів припиняється о 16.00 першого вівторка неділі, що настає за днем спливу тримісячного строку з дати початку проведення конкурсу, а саме 18.07.2017 р.
У конкурсі можуть брати участь проектні організації, вищі навчальні заклади, авторські колективи інженерів, науковців. До авторських колективів можуть залучатись фахівці інших суміжних галузей, що мають досвід виконання аналогічних робіт.