Про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Преображенській (на ділянці від вулиці Буніна до вул. Софіївської) в м. Одесі


Распечатать

Розпорядження № 174 від 07.03.2017 р. Одеського міського голови.

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 27 Закону України «Про дорожній рух», Правил благоустрою території міста Одеси, затверджених рішенням Одеської міської ради від 23 грудня 2011 року № 1631-VI, у зв'язку з проведенням робіт з капітального ремонту вул. Преображенської (на ділянці від вул. Буніна до вул. Софіївської) в м. Одесі: 
1. Управлінню патрульної поліції в м. Одесі Департаменту патрульної поліції Національної поліції України узгодити тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Преображенській (на ділянці від вул. Буніна до вул. Софіївської) в м. Одесі з 10 березня по 10 листопада 2017 року та встановити контроль за його виконанням.
2. Директору ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» Андрюшину О.С.:
2.1. Відповідно до укладеного договору з КП «Спе-ціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ» вжити заходів щодо розроблення та погодження схеми орга-нізації дорожнього руху, встановлення/демонтажу тех-нічних засобів регулювання дорожнього руху по вулиці Преображенській (на ділянці від вул. Буніна до вулиці Софіївської) в м. Одесі.
2.2. Виконати роботи з капітального ремонту вул. Преображенської (на ділянці від вул. Буніна до вул. Софіївської) в м. Одесі з 10 березня по 10 листопада 2017 року.
3. Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради внести відповідні зміни до схем руху громадського транспорту по вул. Преображенській (на ділянці від вул. Буніна до вул. Софіївської) в м. Одесі з 10 березня по 10 листопада 2017 року.
4. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради сповістити населення міста про тимчасове закриття руху автотранспорту.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Рябоконя П.М.

Г. ТРУХАНОВ.