Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №11  / Про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Преображенській (на ділянці від вулиці Буніна до вул. Софіївської) в м. Одесі
карта сайта
№10 №11 №12
18 Марта 2017 года, Суббота
Архив всех номеров
Официально
Про тимчасове закриття руху автотранспорту на розі вулиць Балківської, Отамана Головатого, Одарія, Чорноморського козацтва в м. Одесі
Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради про намір передати в оренду нежитлові приміщення
18.03, Суббота

Про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Преображенській (на ділянці від вулиці Буніна до вул. Софіївської) в м. Одесі


Печатная версия
Ключевые слова:

Розпорядження № 174 від 07.03.2017 р. Одеського міського голови.

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 27 Закону України «Про дорожній рух», Правил благоустрою території міста Одеси, затверджених рішенням Одеської міської ради від 23 грудня 2011 року № 1631-VI, у зв'язку з проведенням робіт з капітального ремонту вул. Преображенської (на ділянці від вул. Буніна до вул. Софіївської) в м. Одесі: 
1. Управлінню патрульної поліції в м. Одесі Департаменту патрульної поліції Національної поліції України узгодити тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Преображенській (на ділянці від вул. Буніна до вул. Софіївської) в м. Одесі з 10 березня по 10 листопада 2017 року та встановити контроль за його виконанням.
2. Директору ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» Андрюшину О.С.:
2.1. Відповідно до укладеного договору з КП «Спе-ціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ» вжити заходів щодо розроблення та погодження схеми орга-нізації дорожнього руху, встановлення/демонтажу тех-нічних засобів регулювання дорожнього руху по вулиці Преображенській (на ділянці від вул. Буніна до вулиці Софіївської) в м. Одесі.
2.2. Виконати роботи з капітального ремонту вул. Преображенської (на ділянці від вул. Буніна до вул. Софіївської) в м. Одесі з 10 березня по 10 листопада 2017 року.
3. Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради внести відповідні зміни до схем руху громадського транспорту по вул. Преображенській (на ділянці від вул. Буніна до вул. Софіївської) в м. Одесі з 10 березня по 10 листопада 2017 року.
4. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради сповістити населення міста про тимчасове закриття руху автотранспорту.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Рябоконя П.М.

Г. ТРУХАНОВ.

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 12 243.78 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте