Про тимчасове закриття руху автотранспорту на розі вулиць Балківської, Отамана Головатого, Одарія, Чорноморського козацтва в м. Одесі


Распечатать

Розпорядження № 173 від 07.03.2017 р. Одеського міського голови.

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 27 Закону України «Про дорожній рух», Правил благоустрою території міста Одеси, затверджених рішенням Одеської міської ради від 23 грудня 2011 року № 1631-VI, у зв'язку з проведенням робіт з капітального ремонту транспортної розв'язки на розі вулиць Балківської, Отамана Головатого, Одарія, Чорноморського козацтва в м. Одесі: 
1. Управлінню патрульної поліції в м. Одесі Департаменту патрульної поліції Національної поліції України узгодити тимчасове закриття руху автотранспорту на розі вулиць Балківської, Отамана Головатого, Одарія, Чорноморського козацтва в м. Одесі з 10 березня по
10 червня 2017 року та встановити контроль за його виконанням.
2. Директору ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» Андрюшину О.С.:
2.1. Відповідно до укладеного договору з КП «Спеці-алізований монтажно-експлуатаційний підрозділ» вжити заходів щодо розроблення та погодження схеми органі-зації дорожнього руху, встановлення/демонтажу технічних засобів регулювання дорожнього руху на розі вулиць Балківської, Отамана Головатого, Одарія, Чорноморського козацтва в м. Одесі.
2.2. Виконати роботи з капітального ремонту транспортної розв'язки на розі вулиць Балківської, Отамана Головатого, Одарія, Чорноморського козацтва в м. Одесі з 10 березня по 10 червня 2017 року.
3. Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради внести відповідні зміни до схем руху громадського транспорту на розі вулиць Балкі-вської, Отамана Головатого, Одарія, Чорноморського козацтва в м. Одесі з 10 березня по 10 червня 2017 року.
4. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради сповістити населення міста про тимчасове закриття руху автотранспорту.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Рябоконя П.М.

Г. ТРУХАНОВ.