Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №35  / Iнформація департамента комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що є об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси
карта сайта
№34 №35 №36
12 Сентября 2015 года, Суббота
Архив всех номеров
Деловой мир
Одеський національний медичний університет оголошує прийом слухачів
ТОВ «Флагман-К» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів
Объявление
Офіційне повідомлення департамента комунальної власності Одеської міської ради
12.09, Суббота

Iнформація департамента комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що є об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси


Печатная версия
Ключевые слова:

Назва об'єктів оренди, їх місцезнаходження, загальна вартість об'єкта та початковий розмір місячної орендної плати (з урахуванням ПДВ):
1. Нежитлові приміщення першого поверху, розташовані в дев'ятиповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Тіниста, 13а. Загальна площа об'єкта оренди 504,3 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 5 873 859,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 88 107,88 грн, ПДВ - 17 621,58 грн.
Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
2. Нежитлова будівля, розташована за адресою: м. Одеса, Миколаївська дорога, 172-А/6. Загальна площа об'єкта оренди 170,2 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 1 283 040,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 23 522,40 грн, ПДВ - 4 704,48 грн.
Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
3. Берегозахисна споруда у вигляді ділянки піщаного пляжу, розташована між траверсами № 9 та № 10 другої черги ПОС, пляж «Курортний». Загальна площа об'єкта оренди 1 500,00 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 1 356 266,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 7 911,55 грн, ПДВ - 1 582,31 грн.
Термін оренди - 5 років з дати підписання договору оренди.
Особливі умови використання об'єкту - виключно для надання послуг оздоровчо-пляжного сервісу підвищеного комфорту.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 1 094 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 13 675,20 грн, ПДВ - 2 735,00 грн.
Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
4. Нежитлові приміщення першого поверху, розташовані в двоповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Пастера, 36. Загальна площа об'єкта оренди 74,5 кв. м.
Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 1 031 974,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ - 3 715,8 грн, ПДВ - 743,16 грн.
Термін оренди - 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
Основні вимоги щодо умов конкурсу: найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно з початковою орендною платою, при обов'язковому забезпеченні виконання нижченаведених умов конкурсу; пропозиція щодо суми місячної орендної плати за відповідний профіль використання об'єкта не може бути нижчою, ніж передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 р. № 786 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету міністрів України від 27.10.2010 р. № 1010; утримання об'єкта у відповідності з санітарно-технічними, екологічними та протипожежними нормами; укладання угод про відшкодування витрат на утримання об'єктів оренди з балансоутримувачем чи з підприємствами, що безпосередньо надають такі послуги, в 30-денний термін з дня підписання договору оренди; страхування об'єкта оренди на весь термін дії договору оренди у страховій компанії у порядку, визначеному чинним законодавством, на повну вартість об'єкта оренди, надати копії відповідних документів, що засвідчують виконання зазначеного зобов'язання, протягом 20 днів з часу укладання договору; використання об'єкта оренди лише за цільовим призначенням; сплата фактичних витрат за користування водою, каналізацією, газом, електроенергією, центральним опаленням, іншими комунальними послугами, для чого в місячний термін з моменту укладання договору оренди оформити окремі договори з відповідними службами; своєчасне здійснення поточного та капітального ремонту об'єкта оренди за рахунок орендаря, окремо сплачувати за власні кошти плату за користування земельною ділянкою, для чого у місячний термін з дати укладання договору оренди звернутися до управління Держкомзему у м. Одесі (м. Одеса, вул. Космонавтів, 36) з клопотанням про визначення нормативно-грошової оцінки землі та у п'ятиденний термін з дати утримання відповідної довідки надати податкову декларацію з плати за землю (земельний податок) до державної податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо будинок, в якому знаходиться приміщення, є пам'яткою архітектури і містобудування, орендар несе додаткові обов'язки, які пов'язані з охороною та використанням пам'ятки містобудування та архітектури, та укладає відповідний охоронний договір у місячний термін з дати підписання договору оренди.

Переможець конкурсу зобов'язаний:
- сплатити витрати за публікацію відповідної частини інформаційного повідомлення (пропорційно витратам загальної вартості публікації згідно з платіжним дорученням, підготовленим редакцією газети «Думська площа»);
- сплатити витрати за виготовлення технічної документації відповідного об'єкта;
- сплатити витрати за виготовлення незалежної експертної оцінки відповідного об'єкта;
- сплатити вартість послуг з охорони об'єкта з моменту публікації даного інформаційного повідомлення до моменту укладення договору оренди (якщо така охорона відбувалася);
- сплатити вартість витрат за нотаріальне оформлення довгострокового договору оренди (у разі необхідності таких витрат);
- укласти договір оренди протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу.
Вказані витрати переможець конкурсу сплачує протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу відповідно до платіжних доручень, отриманих за виготовлення документів, необхідних для проведення конкурсу, стосовно об'єкта, щодо якого учасник став переможцем конкурсу.
У випадку невиконання даних забов"язань настають наслідки, вказані у пункті 3.2 «Договору про права та обов'язки сторін під час проведення конкурсу на право оренди об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Одеси».
Заяви та документи на участь у конкурсі приймаються до 06.10.2015 р. з 13.00 до 16.00 за адресою: вул. Артилерійська, 1, м. Одеса, 65039, у департаменті комунальної власності Одеської міської ради.
Конкурс буде проведено о 09 годині 00 хвилин 14.10.2015 р. у департаменті комунальної власності Одеської міської ради за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Артилерійська, 1.
Для участі в конкурсі претендент подає:
1. Заяву до участі у конкурсі (за встановленою формою).
2. Відомості про учасника конкурсу:
фізична особа-підприємець:
- копію документа, що засвідчує особу учасника конкурсу, або нотаріально засвідчену довіреність, видану представнику фізичної особи;
- нотаріально посвідчену копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (відповідно до Закону України від 07.04.2011 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця»);
- витяг з ЄДР;
- довідку з ДПІ про відсутність заборгованості;
- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об'єкта;
- копію свідоцтва про сплату єдиного податку (вид діяльності, вказаний у свідоцтві, має відповідати профілю використання приміщення, який вказується учасником конкурсу в конкурсній пропозиції);
- копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, якщо є таким;
юридична особа:
- документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;
- нотаріально посвідчену копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (відповідно до Закону України від 07.04.2011 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця»);
- нотаріально посвідчені копії установчих документів;
- довідку з ДПІ про відсутність заборгованості/неприбутковість організації для громадських організацій;
- баланс підприємства (форма 1);
- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об'єкта;
- витяг з ЄДР.
3. Зобов'язання щодо сплати витрат на проведення конкурсу переможцем (за встановленою формою).
4. Конкурсну пропозицію (проект договору оренди за встановленою формою).
Зобов'язання (пропозиція) щодо виконання умов конкурсу та гарантій сплати орендної плати (завдаток, гарантія тощо) відображаються в проекті договору оренди, підписаному уповноваженою особою учасника конкурсу і завіреному печаткою.
Пропозиція подається окремо в запечатаному конверті формату А4 з позначкою «На конкурс по оренді об'єкта, що знаходиться за адресою: (адреса об'єкта оренди, вказаного в даному повідомленні)».
Ознайомитися з об'єктами оренди можна у робочі дні департаменту за попередньою домовленістю з працівниками відділу приватизації та конкурсних процедур, звернувшись до департамента за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, каб. № 3, 5.

За додатковою інформацією звертатися
до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами: 705-90-35, 705-90-30.

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 7 603.18 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2019 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте