Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №18  / Звернення Управління СБУ в Одеській області до жителів Одещини
карта сайта
№17 №18 №20
8 Мая 2014 года, Четверг
Архив всех номеров
Резонанс
Счет для помощи пострадавшим в Одессе во время трагедии 2 мая
Про перенесення XXIV сесії Одеської міської ради VI скликання
Уроки Одессы: как не допустить дальнейшего кровопролития
08.05, Четверг

Звернення Управління СБУ в Одеській області до жителів Одещини


Печатная версия
Ключевые слова:

Особовий склад Управління СБУ в Одеській області щиро співчуває рідним та близьким загиблих та постраждалих у ході трагічних подій, які відбулися в результаті масових заворушень 2 травня в м. Одеса.

Службою безпеки України в рамках повноважень здійснюється відповідне реагування на антиконституційні прояви. Спільні заходи правоохоронних органів регіону дозволили мінімізувати активність радикально налаштованих елементів та тривалий час стримувати екстремістські дії полярних суспільно-політичних сил. Наразі Управлінням організовано посилення охорони об’єктів підвищеної небезпеки та життєзабезпечення області, а також контролю пропускного режиму на державному кордоні України. 

Управління Служби безпеки України в Одеській області звертається до жителів Одещини з проханням зберігати спокій та реально оцінювати ситуацію яка склалась на даний час в нашій Державі. Просимо вас не піддаватися на провокації. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економі-чної та інформаційної безпеки є найважливі-шими функціями держави, справою всього Українського народу.

Нагадуємо про кримінальну відповідальність за участь у акціях сепаратистського спрямування, а також за діяння, вчинені на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості України. 

У разі виявлення таких правопорушень просимо їх фіксувати доступними засобами (фото- відеозйомка) та повідомляти до Управління СБ України в Одеській області.

За номером «телефону довіри» (048)722-14-17 ви можете цілодобово звернутися до оперативного чергового Управління Служби безпеки України в Одеській області та повідомити інформацію щодо сепаратистських закликів, загроз державній безпеці і терористичного характеру та з інших питань, які входять до компетенції Служби безпеки України.

Закликаємо мешканців Одеської області до толерантності і взаємоповаги, та запевняємо, що Управління СБ України в Одеській області робить все можливе для забезпечення стабільності, законності та правопорядку в регіоні.

Прес-підрозділ Управління СБ України в Одеській області

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 7 603.18 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2019 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте