Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №09  / РіШЕННЯ № 54 від 27.02.2014 р.
карта сайта
№08 №09 №10
8 Марта 2014 года, Суббота
Архив всех номеров
Официально
08.03, Суббота

РіШЕННЯ № 54 від 27.02.2014 р.


Печатная версия
Ключевые слова:

одеська  міська рада
виконавчий комітет

одесский городской совет
исполнительный комитет

Про відведення місць для обладнання стендами та дошками оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації по позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року.

На виконання постанови Верховної Ради України від 22 лютого 2014 року № 757-VII «Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України», відповідно до частини 2 статті 57, частини 8 статті 59 Закону України «Про вибори Президента України», ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення рівних можливостей усіх кандидатів по позачергових виборах Президента України, з метою збереження естетичного вигляду міста, на підставі пропозицій районних адміністрацій Одеської міської ради та управління реклами Одеської міської ради, виконавчий комітет Одеської міської ради.

ВИРІШИВ:
1. Відвести місця для обладнання стендами та дошками оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації по позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року відповідно до дислокації (додається).

2. Районним адміністраціям Одеської міської ради спільно з управлінням реклами Одеської міської ради у встановлений законом термін обладнати стенди, тумби, дошки у відведених місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації та інших передвиборних матеріалів.

3. Заборонити розміщення матеріалів передвиборної агітації на будинках, що є пам’ятниками архітектури, та в місцях, де вони можуть бути перешкодою для безпеки дорожнього руху.

4. Інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради у випадках розміщення матеріалів передвиборної агітації з порушенням чинного законодавства України вживати заходів щодо притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

5. Районним адміністраціям Одеської міської ради спільно з управлінням реклами Одеської міської ради забезпечити зняття передвиборних.

агітаційних матеріалів, що розміщувалися на території міста, у встановлений законом термін – до 24 години 23 травня 2014 року.

6. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. першого заступника міського голови Янчука О.Б.

В.о. міського голови,
секретар міської ради О. Бриндак.


Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 7 603.18 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2019 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте